Facebook Google+ Twitter

Festiwal Boogie Brain walczy o europejską nagrodę

Międzynarodowy festiwal muzyczny „Boogie Brain”, został nominowany do “European Festival Awards” - prestiżowych nagród przyznawanych najlepszym wydarzeniom muzycznym.

. / Fot. Materiał informacyjnyFestiwal Boogie Brain znalazł się w czołówce dziesięciu europejskich wydarzeń w kategorii „Best Small European Festival”. Wcześniej jednak musiał się zmierzyć z ponad sześćdziesięcioma innymi europejskimi festiwalami. Po pierwszej turze, 24 listopada, okazało się, że także szczeciński festiwal muzyczny będzie walczył o statuetkę “Best Small European Festival”. Każdy może przyczynić się do sukcesu Boogie Brain. Wystarczy, że zagłosuje na niego na stronie organizatora (kategoria “Best Small Festival”), po uprzedniej rejestracji. Warto dodać, iż wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną po dwa bilety na wszystkie zwycięskie festiwale.

Głosowanie trwa do 8 grudnia, czyli do najbliższej środy, do południa. 12 stycznia przyszłego roku zostanie ogłoszona lista zwycięzców. W zeszłym roku statuetkę w kategorii “Best Major Festival” zdobył gdyński Open’er. Warto więc mieć nadzieję, że i tym razem jedna z nich przypadnie Szczecinowi.

- Z każdą kolejną edycją rozwijamy formułę festiwalu i dzięki wielkiej determinacji wielu osób zaangażowanych w jego tworzenie, staje się on coraz lepszy, większy i popularniejszy. Dzięki sukcesowi Boogie Brain w rozdaniu “European Festival Awards” (a wierzymy, że tak się stanie), będzie głośno o naszym mieście. Ta nagroda, prestiżowa dla miasta jak i dla nas samych - organizatorów, będzie dodatkowym motywatorem do tworzenia tego wydarzenia na najwyższym poziomie - dodaje Bartek Bączkowski, dyrektor zarządzający Boogie Brain.

W ciągu trzech lat jego istnienia, dzięki festiwalowi Boogie Brain można było zobaczyć i usłyszeć na żywo w Szczecinie światowej sławy muzyczne gwiazdy jak: Robert Owens, Mark De Clive-Love, LTJ Bukem, 4 Hero, Jazzanova, Scratch Perverts,Roy Ayers, Jahcoozi, Henrik Schwarz, MJ Cole, Ms Dynamite.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jakbyś chodziła do klubów częściej to byś znała;-)
Ja niebywał nadmiernie często i orientuje sie dość miernie w tym temacie niestety , wiec biografi nie przedstawie;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
organizatorzy BB
  • organizatorzy BB
  • 06.12.2010 09:12

"Best Major Festival" to kategoria zarezerwowana bardzo dużych wydarzeń, które skupiają po kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Boogie Brain startuje z najniższej kategorii z uwagi na frekwencję - kilka tysięcy osób. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Boogie Brain za 2-3 lata ubiegał się o statuetkę "Best Major Festival" :). A co do muzyki to jeżeli słuchasz współczesnego i nowoczesnego jazzu, instrumentalnego hip hopu, broken beatu, nu soulu, dubstepu czy szeroko pojętej klubowej elektroniki, to wymienione powinnaś kojarzyć chociażby niektóre z wymienionych nazwisk.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.