Facebook Google+ Twitter

Festiwal Cen w E.Leclerc

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-11-07 09:46

E.Leclerc w Radomiu zaprasza na dziesięciodniowy festiwal atrakcyjnych cen

Najbliższe 10 dni będzie dla klientów E.Leclerc okazją do zakupów w wyjątkowo niskich cenach. Już po raz kolejny ruszył Festiwal Cen w Radomiu. Jeszcze do 17 listopada zainteresowani będą mieli okazję do zrobienia zakupów bez nadmiernego obciążenia portfela.

Festiwal Cen jest niemal tradycją - od kilku lat odbywa się w sklepach E.Leclerc w całej Polsce. Cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów, dlatego supermarket w Radomiu postanowił zorganizować go i w tym roku. Zatrzęsienie niskich cen zaczęło się 5 i potrwa do 17 listopada. Duże zniżki obejmują produkty z każdego działu, dzięki czemu klient może skompletować swój koszyk za niewielkie pieniądze.
Oprócz asortymentu podlegającego festiwalowej zniżce, E.Leclerc proponuje klientom codziennie inny Produkt Dnia. Telewizor Samsung Led przeceniony o 600 zł, odkurzacz Zelmer tańszy o 100 zł, płyn do spryskiwaczy ze zniżką ponad 50% czy ser Mlekovita za 2,49 zł za opakowanie to tylko niektóre z propozycji.

Klienci, którzy lubią planować zakupy wcześniej, na bieżąco mogą sprawdzać Produkty Dnia w specjalnej gazetce, zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej na stronie www.eleclerc.com.pl. Każdy dzień to inny asortyment w atrakcyjnej cenie,
a wszystko to przedstawione w przejrzystej formie.

Festiwal Cen w E.Leclerc w Radomiu potrwa do 17 listopada, więc klienci jeszcze przez 10 dni mają okazję do zakupów w promocyjnych cenach.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.