Facebook Google+ Twitter

Festiwal Chrześcijańskie Granie - Debiuty 2011

Już za kilka dni, 20 i 21 maja w Dobrym Miejscu w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie. W ramach wydarzenia zaplanowano koncert Debiuty 2011, w którym wystąpią m.in. Love Story, Anielsi.

Festiwal będzie składał się z przeglądu piosenki, koncertu Debiuty 2011 i finału w ramach Marszu dla życia i rodziny. Trwa sprzedaż biletów na koncert Debiuty 2011, na którym zobaczymy zespoły: Anielsi,Love Story, Pora Wiatru i Surr - Exit.

Bilety można zakupić on-line na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl i godzinę przed koncertem w sklepie Chrześcijańskie Granie na Dewajtis 3. Każdy, kto zakupi bilet będzie miał prawo zagłosować na najlepszą piosenkę koncertu Debiuty 2011.

Powstał też filmik promujący wydarzenie:


ZESPOŁY - DEBIUTY 2011:

Anielsi – zespół powstał w 2009 roku w Lubaczowie. Laureat Festiwali m.in. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej "Maranatha", II Ogólnopolski Festiwalu Psalmów Nowoodkrytych "dawid.fm". Zespół występował jako support m.in. Przed Chili My czy FPS.W grudniu 2010 roku zespół wydał EPkę pt. "Ba 6,6"

Pora Wiatru - zespół powstał na przełomie w 2008 roku. Wywodzi się z chrześcijańskiego nurtu muzycznego, czego wyraz dał poprzez wydanie pierwszego albumu pt: "Pejzaż zbawienia". Muzyka, jaką wykonuje, to akustyczny rock, z domieszką poezji śpiewanej, bluesa i folku. W maju 2009 r. zespół zdobył Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Dziedzictwa Jana Pawła II w Kraśniku.W lutym 2011 r. zespół zakończył nagrywanie drugiego, "pełnometrażowego" albumu, który ukaże się niebawem.

Love Story - Pierwszy koncert zespołu odbył się w lutym 2007 roku w Raciborzu. Przez następne 2 lata zespół działał i koncertował w wielu miastach i miasteczkach. Pod koniec 2009 r. Love Story nagrywa pierwszą studyjną płytę zespołu pt. Talitha Kum. Już kilka dni po wpuszczeniu krążka w tzw. obieg, został on okrzyknięty Debiutem Roku przez Listę Przebojów Muzyczne Dary Darka Ciszewskiego i Janusza "Yaniny" Iwańskiego. W ciągu trzech miesięcy od premiery płyty zespół sprzedał ponad 1000 egz. 30 kwietnia zespół zdobył nagrodę Złote Gongi 2010 w kategorii Debiut roku.

Surr – Exit – zespół powstał w 2008 roku. Surr- Exit to grupa 30 wokalistów i instrumentalistów wykonujących muzykę uwielbienia – zarówno covery, jak i autorskie utwory. Zespół o swojej muzyce pisze: Muzyka na żywo. Absolutnie energiczny, inteligentny pop-rock z elementami funky, muzyki etnicznej, a także chill-out`u. Podstawą do aranżacji utworów jest rytm, który ma na celu rozbujać każdego odbiorcę. Wpadające w ucho, melodyczne brzmienie, zaśpiewane z mocą i wiarą, niosące ze sobą ducha optymizmu.

Nagrody w konkursie DEBIUTY 2011 dla zwycięskiego zespołu:
- 1000 zł. – nagroda publiczności została ufundowana przez Michała Kondrata – radnego Żoliborza
-dwumiesięczna opieka public relations przez firmę Enter PR www.enterpr.pl dla zespołu wybranego przez Jury.

JURY koncertu DEBIUTY 2011:

Damian Wilczyński (Radio Warszawa) i Dawid Kowalewski – twórcy audycji muzycznej Dźwięki Duszy w Radiu Wnet.
Piotr Łuczuk – dziennikarz muzyczny,twórca niezależnej listy przebojów w portalu niezalezna.pl
Szymon Chalimoniuk – gitarzysta zespołu Porozumienie i menager.


Organizatorzy: Dobre Miejsce, Fundacja Dobra Kultura, Sklep Chrześcijańskie Granie,KSM.

Patroni Medialni: Radio Warszawa, Muzyczne Dary - lista Przebojów Muzyki Chrześcijan,Bosko.pl,TanRadio,KMDM, Gość Niedzielny, Wiara.pl, Muzykadladucha.pl, Fronda.pl, Gospelbox, Opoka.org.pl, InGod.pl, Gazeta Polska, Niezalezna.pl

Koncert Debiuty 2011 odbędzie się 21 maja 2011 roku o godz. 17.00 w „Dobrym Miejscu”, przy ul. Dewajtis 3.


Źródło: chrzescijanskiegranie.pl/dobremiejsce.org

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.