Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26601 miejsce

Festiwal dobroczynności w Warszawie. Młodzi grają i pomagają!

W ramach festiwalu dobroczynności w najbliższą niedzielę 30 września odbędzie się niezwykły koncert. Na scenie na placu Piłsudskiego o godz. 18 pojawią się młode zespoły. Przeczytajcie, kogo będziecie mogli wysłuchać i zobaczyć!

Plakat promujący koncert w ramach Festiwalu Dobroczynności "Pomogę, bo mogę". / Fot. materiały organizatoraW ramach festiwalu dobroczynności w najbliższą niedzielę 30 września odbędzie się niezwykły koncert. Na scenie ustawionej na placu Piłsudskiego o godz. 18 pojawią się młode zespoły. To na nie postawili w tegorocznej edycji organizatorzy. Zapowiada się świetna zabawa.

Festiwal Dobroczynności to impreza plenerowa, która jest organizowana przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Jego celem jest promowanie wolontariatu, kwestii pomagania i dobroczynności. Będzie można dowiedzieć się od organizacji pozarządowych, gdzie można pomagać.

Od godziny 18 na scenie odbędzie się koncert. Koncert będzie wyjątkowy, bo pojawią się na nim zespoły, które nie tylko łączy przyjaźń do muzyki, ale także zaangażowanie na rzecz innych. – Organizatorzy postawili na młodość, energię, niebanalne teksty o wartościach i podejście muzyków do wielu życiowych kwestii. Będziemy promować nie tylko świetną muzykę, ale i wspaniałych ludzi. Na scenie zagrają Antek Smykiewicz i Ściana Wschodnia, Hotrot oraz Najlepszy Przekaz w Mieście – tłumaczy Joanna Dzyr, koordynatorka koncertu.

Zaczynając od początku, warto zaznaczyć, że wszystkie zespoły w jakiś sposób angażują się społecznie. Sami są dowodem na to, że można pomagać, promować dobro i działać. W ich tekstach pojawiają się słowa, które zachęcają do zmiany swojego życia, mówią o świecie, w jakim żyjemy.

Antek Smykiewicz i Ściana Wschodnia


Pierwszy na scenie stanie Antek Smykiewicz z zespołem Ściana Wschodnia. Charakterystyczny dla zespołu jest energetyczny gitarowy rock. Lider Ściany Wschodniej Antek Smykiewicz jest znany szerszej publiczności z programu muzycznego „The Voice of Poland”, gdzie zajął II miejsce. Zespół zagrał podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i promuje swoją postawą dobro.

Warto dodać także, że Antek Smykiewicz był ambasadorem projektu skierowanego do gimnazjalistów, organizowanego przez Centrum Myśli Jana Pawła II, „Labirynt. Wybieraj dobrze”. Projekt dotyczył wartości, jakimi młody człowiek powinien się kierować, by dokonywać najlepszych dla siebie wyborów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.