Facebook Google+ Twitter

Festiwal Fantastyki Falkon 2011

W dniach 10-13 listopada, pod hasłem: "Bogowie przyjęli wyzwanie!", odbędzie się w Lublinie Festiwal Fantastyki Falkon 2011.

W dniach 10-13 listopada w Lublinie odbędzie się Festiwal Fantastyki Falkon 2011. W tym roku pod hasłem: "Bogowie przyjęli wyzwanie!" wyruszamy w egzotyczną podróż w krainę mitów i wierzeń z całego świata; tych znanych i mniej znanych, by poznać ich największe ciekawostki i najskrytsze tajemnice.

Morrigan - baner Falkonu / Fot. FalkonJuż po raz dwunasty w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie spotkają się ludzie z całej Polski (i nie tylko) aby w kreatywny sposób spędzić wolny czas, rozwijać swoją pasję, poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, wymienić poglądy, zawrzeć nowe przyjaźnie i przede wszystkim dobrze się bawić w długi listopadowy weekend.

Loki - baner Falkonu / Fot. FalkonTutaj każdy znajdzie coś dla siebie: prelekcje, dyskusje, warsztaty, pokazy, konkursy, spotkania z polskimi i zagranicznymi pisarzami, gry komputerowe, planszowe i fabularne, stoiska wystawców, a każdego wieczoru wyjątkowe atrakcje. Wszystko to w ramach obchodów czterodniowego święta miłośników fantastyki, któremu błogosławią bogowie wszystkich panteonów.

Isztar - baner Falkonu / Fot. FalkonJuż teraz zapraszamy na stronę Falkonu oraz na stronę na Facebooku, nad którymi pieczę sprawują kolejne bóstwa. Oprócz szczegółowych informacji na temat imprezy można tam znaleźć również konkursy, w których do wygrania są nagrody rzeczowe oraz bezpłatne wejściówki na festiwal.

A czy Ty przyjmiesz wyzwanie i przybędziesz na Falkon stawić czoło bogom?

Ratomir Wilkowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.