Facebook Google+ Twitter

Festiwal Imagine debiutuje w Polsce!

Międzynarodowy młodzieżowy konkurs muzyczny doczekał się polskiej edycji. Odbędzie się ona w maju i czerwcu 2017 roku. Konkurs może być niesamowitą szansą dla utalentowanej muzycznie młodzieży.

Konkurs stworzy okazję do zaprezentowania swoich umiejętności, ale również będzie możliwością poznania realiów branży muzycznej. Organizatorem głównym jest stowarzyszenie JM Poland, a towarzyszą im pomysłodawcy akcji „Grajmy w szkole“. Osoby, będące odpowiedzialnymi za organizację tego wydarzenia, poszukują ludzi chętnych do objęcia stanowisk koordynatorów regionalnych oraz ludzi młodych, z energią i głową pełną pomysłów, które zechcą włączyć się w prace nad Festiwalem. To wspaniała okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym – przeżycia inspirującej przygody oraz zyskania unikalnego doświadczenia.
Międzynarodowy młodzieżowy konkurs muzyczny doczekał się polskiej edycji. Odbędzie się ona w maju i czerwcu 2017 roku. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane
Finał całego przedsięwzięcia odbędzie się w czerwcu 2017 w Warszawie. Będzie to pierwsza polska edycja międzynarodowego przeglądu muzycznego dla osób w wieku 13 do 21 lat ze zdolnościami muzycznymi.

Można powiedzieć, że cała impreza jest kontynuacją akcji „Grajmy w szkole“, mającej na celu promowanie idei aktywnego muzykowania w szkołach.
Głównym celem Festiwalu Imagine jest stworzenie młodzieżowego święta artystycznego, które angażuje młodzież na każdym etapie swojej egzystencji.

„Tworząc polską edycję Festiwalu Imagine chcemy dostrzec i docenić potencjał twórczy młodych Polaków, ale też zachęcić do działania. Zależy nam na tym, aby młodzież włączyła się do współtworzenia wydarzenia na różnych szczeblach, biorąc z tego doświadczenia jak najwięcej dla siebie. Obecnie poszukujemy regionalnych koordynatorów, którzy pomogą nam przeprowadzić eliminacje na wstępnym etapie“. – mówi Wojciech Walczak, prezes JM Poland oraz jeden z pomysłodawców akcji Grajmy w szkole.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Można powiedzieć, że cała impreza jest kontynuacją akcji „Grajmy w szkole“, mającej na celu promowanie idei aktywnego muzykowania w szkołach.

Czytaj wiecej: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.