Facebook Google+ Twitter

Festiwal Kolekcja T ‘09 już po raz trzeci!

Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza na Festiwal "RocKolekcja T'09". 20 września w godz. 15 - 22, na polach PGR "Bródno" przy ul. Św.Wincentego i Gilarskiej. Wystąpią "Strachy na lachy", "Cool Kids of Death", "Hurt" oraz "Benzyna". Wstęp wolny!

Materiał Promocyjny / Fot. TargówekJuż trzeci raz zagrają w ramach festiwalu Kolekcja T. Pamiętacie?! 2007 rok to zespół Feel, który rozgrzał publiczność na Targówku. 2008 rok to Coma, Komety oraz Paprika Korps i kilka tysięcy osób bawiących się na imprezie w Parku Bródnowskim.

Ogromny sukces ubiegłorocznej imprezy, na której zagrała Coma, Paprika Korps i Komety zmusił organizatorów do przeniesienia imprezy na duży kilkunastohektarowy zielony teren między ul. św. Wincentego, a ul. Gilarską. Podobnie jak w ubiegłych latach wstęp na Festiwal jest bezpłatny.

Tegoroczny festiwal zainauguruje formacja Benzyna. Zespół uznawany jest za jeden z najciekawszych debiutów bieżącego roku, choć ich historia sięga sześciu lat wstecz. Wtedy doszło do spotkania Harryego i Puchacza, czyli kolejno późniejszego wokalisty i gitarzysty zespołu. Regularne próby grupa zaczęła dopiero w roku 2007 wtedy też chłopcy zaczęli pracę nad albumem o tym samym tytule co nazwa zespołu. Wydany w styczniu 2009 krążek okazał się dużym sukcesem na rynku muzyki spoza mainstreamu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.