Facebook Google+ Twitter

Festiwal kryminału w Gdańsku

Instytut Książki i Wojewódzka oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku ma zaszczyt zaprosić na "porę kryminału". W spotkaniach weźmie udział wiele gwiazd - Joanna Chmielewska, Leonid Józefowicz, Marek Idczak i inni.

"pora kryminału" / Fot. Małgorzata MichnowiczInstytut Książki organizuje kolejne wydanie Festiwalu 4 pory książki. Tym razem przyszedł czas na "porę kryminału". Impreza ta organizowana jest w ośmiu miastach Polski. Z tej okazji Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku serdecznie zaprasza na spotkania z gwiazdami polskiego kryminału.

W środę 14 listopada odbędzie sie spotkanie z Joanną Chmielewską, autorką wielu bestsellerów, do najlepszych należą "Całe zdanie nieboszczyka" oraz "Wszystko czerwone". Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00 w Czytelni Książek WiMBP w Gdańsku przy ul. Targ Rakowy 5/6. Prowadzącym będzie Tadeusz Lewandowski.plakat spotkania z Joanną Chmielewską / Fot. Małgorzata Michnowicz

W czwartek 15 listopada o godzinie 17.00, porozmawiać będzie można ze znakomitym gościem z zagranicy - Leonidem Józefowiczem, autorem "Kostiumu arlekina" i "Domu schadzek". Następnie w cyklu "Morderstwo w Midsomer" o godzinie 19.00 odbędzie się spektakl w reżyserii Piotra Buckiego pt. "Zbrodnia w teatrze", w wykonaniu amatorskiej grupy teatralnej Crime&Passion. WiMBP zaprasza do Filii nr 2 w Gdańsku - Oliwie, ul. Opata J. Rybińskiego 9.

Zygmunt Miłoszewski - prozaik, redaktor, autor powieści grozy "Domofon" oraz kryminału "Uwikłanie", 16 listopada w piątek przybędzie do Filii nr 19 w Gdańsku - Chełmie na ul. Dragona 26. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00, a poprowadzi je Wojciech Sosnowski.

W ostatni dzień festiwalu, 17 listopada w sobotę, odbędzie się impreza pod hasłem "Kryminał pomorski". Gośćmi tego spotkania będą Piotr Schmandt - spec od kryminalnych zagadek z Wejherowa oraz Marek Idczak, autor "Słonego wiatru". Organizatorzy zapraszają do Filii nr 16 w Gdańsku - Brzeźnie na ul. Dworskiej 27 na godzinę 16.00.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+)... i bez gadania...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus. Czego się człowiek dowiaduje :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) TAK informacjom PRZED a nie PO :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

O. Ciekawa informacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.