Facebook Google+ Twitter

Festiwal Książki w Puławach

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-15 18:40

"Wędrówki w przestrzeń (nie)znaną", autorski program Adama Dennisona. Autorski program poetycko-muzyczny znalazł się w programie IX Festiwalu Książki w Puławach.

"Wędrówki w przestrzeń (nie)znaną" to muzyczno-poetycka wyprawa w bliższe i dalsze rejony fizycznej oraz metafizycznej sfery ludzkiej egzystencji; to także próba ucieczki od hałasu i zgiełku współczesnego świata, dla którego indywidualność człowieka jest mało znaczącą wartością.

Podążając tropem barwnych metafor najwybitniejszych polskich poetów, można stać się uczestnikiem wielowymiarowej podróży, w której nie brakuje wzruszeń, refleksji nad rzeczywistością, wspomnień i zadumy nad ludzkim powołaniem. Do takiej właśnie wędrówki serdecznie Państwa zapraszam. Adam Dennison


IX już Festiwal Książki w Puławach organizowany jest przez Bibliotekę Miejską w Puławach. Potrwa on w dniach 22-30 kwietnia. Autorski program pana Adama Dennisona odbędzie się 25 kwietnia 2012 r., o godzinie 17:00 w Bibliotece Miejskiej na ul. Głębokiej 7a. Wstęp jest bezpłatny.

Maciej Saran, materiał ukazał się w: poezja.info

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.