Facebook Google+ Twitter

Festiwal Literacki Sopot i fantastyczna biblioteka

W dniach 18-22 sierpnia rusza I edycja Festiwalu Literacki Sopot. Pięć dni z książką w roli głównej. Pięć dni spotkań z popularnymi autorami, targów książki, warsztatów i pokazów filmowych.

 / Fot. Biblioteka SopockaOrganizatorem festiwalu jest Urząd Miasta Sopot, a głównym partnerem Instytut Książki. Literacki Sopot powstaje przy udziale Fundacji Nagrody Literackiej NIKE, Instytutu Reportażu i TVP Kultura, Miejskiej Biblioteki Publiczna im. Józefa Wybickiego, Państwowej Galerii Sztuki, Zatoki Sztuki oraz Towarzystwa Przyjaciół Sopotu - Dworek Sierakowskich.

Wszystkich miłośników literatury fantastycznonaukowej, fantasy i komiksu zapraszamy do siedziby głównej Sopockiej Biblioteki przy ul. Obrońców  / Fot. Literacki SopotWesterplatte 16, na spotkania z pisarzami SF Tomaszem Kołodziejczakiem, Rafałem Dębskim, Anną Brzezińską i Jakubem Ćwiekiem. Gościem Biblioteki w Sopocie będzie także pisarz historyczny Jacek Komuda. W czasie trwania Festiwalu w dniach 18-22 sierpnia, codziennie zapraszamy do Kina w Bibliotece. Bajki dla dzieci wyświetlane będą o godz. 14, a dorosłych i młodzież zapraszamy na godz. 19 na przegląd ekranizacji dwóch największych wydawnictw komiksowych: Marvel Entertainment oraz DC Comics. Każdy dzień to inny hit kinowy. Pełen program Festiwalu Literacki Sopot na stronie literackisopot.pl Informacje o propozycjach Sopockiej Biblioteki na stronie mbp.sopot.pl.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.