Facebook Google+ Twitter

Festiwal Mody Ślubnej. Na wybiegu aktorzy i dziennikarze

250 wystawców z Polski i Europy, 8 kapel weselnych, setki kreacji, styliści, wizażyści i fryzjerzy... Tak było na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Mody Ślubnej.

Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej odbywał się 2 i 3 grudnia, na warszawskim Torwarze. Była to już trzecia edycja odbywającej się cyklicznie imprezy.

W tym roku odwiedzający mogli obejrzeć najpiękniejsze kreacje męskie i żeńskie prezentowane przez 250 wystawców z Polski i Europy, skorzystać z usług fryzjerów i wizażystów i obejrzeć występy 8 najbardziej popularnych kapel weselnych.
Panowie mogli cieszyć oczy widokiem pięknych ślubnych limuzyn i przetestować najnowsze modele kamer, a panie mogły obejrzeć aż osiem specjalnie na tę okazję przygotowanych pokazów sukien i bielizny. Kulminacyjnym punktem dwudniowego festiwalu był pokaz z udziałem aktorów i dziennikarzy. Na wybiegu w weselnych strojach zaprezentowała się miedzy innymi Aleksandra Woźniak("13 posterunek"), Bogusław Kaczmarczyk("Daleko od noszy"), Jakub Przebindowski("Magda M", "Na Wspólnej"), Tomasz Bednarek("Klan"), Agnieszka Rosłoniak(dziennikarka TVP), Kasia Zielińska("Klan").

Dodatkowymi atrakcjami byl konkurs SMS( główna nagroda konkursu - organizacja ślubu) oraz konkurs na najpiękniejszą ślubną kreację.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.