Facebook Google+ Twitter

Festiwal Muzyczny „Ku przestrodze” im. Ryśka Riedla już 30 lipca

Już tylko dwa tygodnie pozostały do XIII Festiwalu „Ku przestrodze” im: Ryśka Riedla. Impreza po raz trzeci odbędzie się w Chorzowie, mieście urodzin i tragicznej śmierci genialnego artysty.

Zaproszenie / Fot. Materiał promocyjny festiwaluW ostatni weekend lipca, nad chorzowskimi Polami Marsowymi, znowu zabrzmi wspaniała muzyka. Jednak najważniejsze jest to, iż jak co roku, ogromne rzesze miłośników bluesa i rock and rolla (jak wielkie, indiańskie plemię Irokezów czy Cree), zjednoczy wspólna idea - miłość do muzyki oraz chęć dobrej zabawy.

Tam nie ma podziału na artystów i słuchaczy, gwiazdy i fanów. Tam spotykają się przede wszystkim przyjaciele i miłośnicy Ryśka Riedla oraz ci, którzy umiłowali muzykę. Na tę edycję festiwalu, organizatorzy na czele z Adamem Antosiewiczem, zadbali o to aby nie zabrakło muzycznych wrażeń na najwyższym poziomie.

Tak więc, oprócz stałych punktów festiwalu - Cree w pierwszy dzień i Dżemu w drugi, swój 25. jubileusz uczci Adam Kulisz. 25-lecie świętować będzie również Sztywny Pal Azji. Tego roku na scenie festiwalowej stanie ekipa spod znaku Tajnego Stowarzyszenia Anty czyli wielkie TSA. Wystąpią również: Mateusz Owczarek – laureat ubiegłorocznego Festiwalu „Solo Życia”, The Moongang - laureat XII Festiwalu „Ku Przestrodze”.

Swoje koncerty dadzą też na festiwalowej scenie zespoły: Vintage, Ścigani, Delhy Seed i Normalsi. Wystąpi również Darek Dusza, ze swoim najnowszym projektem Redakcja.

Tak więc jako stały bywalec tego, moim zdaniem, najlepszego festiwalu w Europie środkowej, czuję się w obowiązku zaprosić wszystkich miłośników dobrej muzyki i zabawy, w ostatni weekend lipca, do Chorzowa na Pola Marsowe.

Materiał z XII Festiwalu im. Ryśka Riedela.XIII Festiwal im. Ryśka Riedla

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.