Facebook Google+ Twitter

Festiwal Oczekiwania rozpocznie się w niedzielę

16 marca, w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, rozpocznie się druga edycja Festiwalu Oczekiwania. Celem festiwalu jest propagowanie treści chrześcijańskich i promocja młodych zespołów oraz lokalnych artystów, a także stworzenie forum spotkań chrześcijan.

Strona Festiwalu Oczekiwania. / Fot. OczekiwaniaFestiwal Oczekiwania jest kontynuacją akademickiego akcentu diecezjalnych obchodów Światowych Dni Młodzieży, zapoczątkowanych w ubiegłym roku. Festiwal rozpocznie Msza Święta, którą o godz. 15, odprawi w Galerii APK ojciec Jan Rząda CSSp. Po mszy, o godzinie 16, rozpocznie się część muzyczna festiwalu: koncerty zespołów: Bydgoskiego Chóru Gospel, Quadrans i Positive Christian Vibrations (PCV), Hołd z Bydgoszczy oraz zespołów Duch i OX z Torunia.
 / Fot. WSG
Galeria "DEBIUT" zaprasza w tym dniu na wystawę malarstwa „De Trynitate” Piotra Zaprowicza – asystenta na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Impreza odbywa się celowo w Niedzielę Palmową kiedy to rozpoczyna się pełen wyciszenia i skupienia czas duchowego przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy, do przeżywania męki Pańskiej, ale też i radości ze zmartwychwstania Chrystusa.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • A W
  • 24.03.2008 00:42

Brakuje Ci chlopie rozrywki ze tak czynnie uprawiasz malkontentctwo? Widze ze lubisz zaistniec pisząc mądre "byleco" a pustosłowia opracowałeś do perfekcji... Zajmij się czyms pozytecznym bo tu tylko zal takich samozwancow-pisarczykow jak ty. Ehhh - szkoda gadac....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla mnie na starcie - Festiwal Oczekiwania, jest już Festiwalem Zapomnienia - o nim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.