Facebook Google+ Twitter

Festiwal „Pomaganie jest trendy” w Skarżysku-Kamiennej

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-05-10 13:29

6 maja w Skarżysku-Kamiennej odbył się festiwal, promujący charytatywną akcję „Pomaganie jest trendy”. Zabawy dla dzieci, pokazy specjalne i występy gwiazd – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na uczestników imprezy.

Majowy festiwal w Skarżysku-Kamiennej to pierwsza z serii plenerowych imprez związanych z tegoroczną odsłoną projektu „Pomaganie jest trendy”. Dobroczynna akcja została zapoczątkowana w 2010 roku przez Krzysztofa „Gorzkiego” Gorzkiewicza i miała na celu wsparcie osób chorych na białaczkę i inne nowotwory.

Zamierzeniem organizatorów tegorocznej edycji jest pomoc 12 fundacjom, biorącym udział w programie i promowanie szeroko pojętej idei pomagania. Przedsięwzięciu towarzyszą piosenka i teledysk z udziałem znanych polskich artystów i zagranicznych gości.

Artyści wspierający akcję „Pomaganie jest trendy” pojawili się także w Skarżysku-Kamiennej. Na scenie wystąpiła plejada polskich gwiazd, m.in: Alicja Węgorzewska, Krzysztof Antkowiak, RH+, Gorzki & Layna, Magda Femme & Syn Prezydenta, Rob Gitarnik, Artur Chamski, DJ Lord oraz Sabina Jeszka.

Imprezę poprowadzili Aldona Orman, Mateusz Szymkowiak oraz Tomasz Puzon.

- Nasza akcja jest dobrze znana mieszkańcom Skarżyska. Gościliśmy już w tym mieście w związku z poprzednią edycją programu. Atmosfera była świetna. Jak zwykle mogliśmy liczyć na bardzo zaangażowaną publiczność i jej żywiołowe reakcje. Nawet pogoda nam dopisała – mówi Krzysztof „Gorzki” Gorzkiewicz, inicjator akcji.
(Anna Koza)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.