Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28777 miejsce

Festiwal Przedsiębiorczości BOSS we Wrocławiu

W dniach 4 -14 kwietnia na wrocławskich uczelniach odbędzie się cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów adresowanych do studentów wszystkich kierunków. Organizatorem jest Studenckie Forum Business Center Club.

Źródło: Karolina Kopyto / Fot. Studenckie Forum Buisness Ceneter ClubFestiwal Przedsiębiorczości BOSS jest wydarzeniem o charakterze ogólnopolskim. Działające na różnych uczelniach w kraju Studenckie Fora Business Center Club organizują prelekcje i wykłady prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin.

"Festiwal ma na celu promocję przedsiębiorczości, która jest kluczem do własnego biznesu i sukcesu. W ramach BOSSa przewidziane są całkowicie darmowe szkolenia, warsztaty oraz wykłady z udziałem cenionych specjalistów. Zaprosiliśmy znakomitych gości ze świata
biznesu, nauki i polityki, którzy wzbogacą merytorycznie nasz festiwal (...)" mówi Karolina Kopyto członkini wrocławskiego Forum Business Center Club i organizatorka festiwalu. Wydarzenie wspierane jest przez Lożę Dolnośląską BCC, Dolnośląską Izbę Gospodarczą, Teatr Polski oraz Biuro Rozwoju Gospodarki we Wrocławiu.

Zajęcia będą odbywać się na Uniwersyteckie Wrocławskim, Uniwersytecie Przyrodniczym, Uniwersyteckie Ekonomicznych oraz Politechnice Wrocławskiej. Szkolenia będą dotyczyć min. prowadzenia własnej firmy oraz aspektów prawnych tej działalności, tworzenia biznesplanu, efektownej sprzedaży oraz zarządzania projektami.

Na wybrane szkolenia można zapisać się za pośrednictwem strony internetowej http://zapisy.festiwalboss.pl//, na której już wkrótce pojawi się pełen harmonogram wrocławskich warsztatów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.