Facebook Google+ Twitter

Festiwal światła i smaku w Inowrocławiu. Zapowiedź

Współautorzy: Marta Wróbel

W Inowrocławiu 17 i 18 września odbędzie się Festiwal Światła i Smaku. Sobota to dzień światła, a niedziela smaku - a wszystko to w przepięknej scenerii Parku Solankowego.

Robert Sowa / Fot. M. WróbelFestiwal rozpocznie się w sobotę o godzinie 20 i potrwa do godziny 21 w niedzielę. Plan imprezy można znaleźć na stronie miasta Inowrocław.
Gościem specjalnym dnia smaku będzie kucharz Robert Sowa.

Impreza organizowana jest pod patronatem honorowym marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego i prezydenta miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Magduś! Ja jestem, też zwolennikiem zabaw. Sam kiedyś, za młodych lat organizowałem bale karnawałowe dla pracowników Polmo Szczecin, wycieczki turystyczno-krajoznawcze, złazy piesze kończące się majówką i pieczeniem kiełbasek przy ognisku. Tyle tylko, że wtedy bawiliśmy się - pracując. Czy wszyscy dobrze pracowali i czy nie było takich, którzy owoc ludzkiej pracy roztrwaniali? - Można, nawet bez dłuższego zastanowienia odpowiedzieć, że nie wszyscy dobrze pracowali i byli tacy, co roztrwaniali. I dzięki istnieniu takowych przeobraziliśmy się w nadziei na lepsze. A tymczasem? W większości ośrodków - dawniej przemysłowych - z przemysłu polskiego pozostały resztki, albo i nic. Za to serwuje się ludziom zabawę, balety - czy przypadkiem nie dla zagłuszenia wydźwięków niezadowolenia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.