Facebook Google+ Twitter

Festiwal w Opolu odbędzie się dopiero we wrześniu

Każdego roku z początkiem czerwca w Opolu odbywał się "Festiwal Piosenki Polskiej". W tym roku impreza odbędzie się we wrześniu.

Pomnik Agnieszki Osieckiej w Opolu. Fot. Małgorzata Musiałek / Fot. Małgorzata MusiałekDokładna data festiwalu nie jest jeszcze oficjalnie znana. Nieoficjalne informacje (z wielu źródeł) mówią, iż organizatorzy festiwalu uznali, że organizacja imprezy w tradycyjnym terminie byłaby niestosowna z uwagi na to, że zbyt mało czasu minęło od tragedii pod Smoleńskiem.

Jednocześnie czerwiec jest miesiącem, w którym (wskutek katastrofy) nieoczekiwanie wypadł termin przedterminowych wyborów prezydenckich, co zdecydowanie rozproszyłoby uwagę mediów, a zatem i opinii publicznej, więc cała organizacja festiwalu mijałaby się z celem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Panie Krzysztofie, ja osobiście także uważam, że to tylko wygodne preteksty w kontekście remontu, jak wiadomo początkowe informacje na temat festiwalu w Opolu były takie, że w 2010 roku festiwal w ogóle się nie odbędzie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie rozumiem organizatorów. Argumenty o czasowej odległości festiwalu od tragedii smoleńskiej są moim zdaniem absurdalne. Czerwcowe wybory prezydenckie - no, moze racja... Ale jest przecież lipiec, sierpień. Już TVN przeniósł festiwal w Sopocie na wrzesień i nie najlepiej na tym wyszedł. Słysząc wcześniej informacje o wrześniowym terminie festiwalu w Opolu, myślałem, że chodzi raczej o niedokończony remont amfiteatru...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.