Facebook Google+ Twitter

Festiwal Wola Art 2008. Gdzie odnaleźć szczęście?

Już jutro rusza kolejna edycja imprezy Festiwal Wola Art 2008. Tematem tej edycji wydarzenia jest szczęście. W dniach od 15. do 30. listopada będziemy mogli przekonać się, czy możliwe jest odnalezienie szczęścia na warszawskiej Woli.

Plakat reklamowy Festiwalu Wola Art 2008 / Fot. Materiały organizatorów.Tegoroczna edycja festiwalu ma dość nietypową formę. Przede wszystkim prace artystów nie są ujęte w żadne ramy. Drugą zaskakującą kwestią jest to, że nie możemy spodziewać się wystaw w galeriach.

Szczęście można znaleźć wszędzie, wystarczy się na nie otworzyć

Spacerując po Woli, przede wszystkim w okolicach Żelaznej i Chłodnej, Kasprzaka, Górczewskiej, Burakowskiej będziemy mogli podziwiać ekspozycje prac w wybranych, ciekawych lokalizacjach: w instytucjach użyteczności publicznej i różnorodnych firmach usługowych. Prace znajdą się m.in. u zegarmistrza, w zakładzie tapicerskim, biurze podróży.

Co w ramach Festiwalu?

W Klubokawiarni przy ulicy Chłodnej 25 umieszczona zostanie część prac oraz wyświetlany będzie film
powstały w ramach festiwalu pod tytułem "Szczęście na Woli".

W tym roku zaprezentowane zostaną prace ponad 50. artystów.Wśród nich znaleźli się rzeźbiarze, fotograficy, malarze, aktorzy, pisarze, poeci, ilustratorzy oraz graficy. Są to osoby znane, jak i początkujący artyści. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w dyskusji na temat szczęścia. Podziwiać będziemy mogli np.: obrazy, zdjęcia, rysunki, zeszyty z notatkami i cytatami

Jak znaleźć?

Wszyscy zainteresowani, którzy chcą dowiedzieć się, gdzie można znaleźć prace artystów mogą zajrzeć 15 listopada na stronę internetową Urzędu Dzielnicy Wola by tam uzyskać wskazówki o miejscach umieszczenia prac. Pomysłodawcy imprezy zachęcają jednak do spaceru po dzielnicy i do samodzielnego odnajdywania szczęścia.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.