Facebook Google+ Twitter

Festiwal Wyszehradzki: Kroke, Geppert, Kult, 123 min, Osjan

Jutro rozpoczyna się we Wrocławiu "V Festiwal Wyszehradzki 4+". Wystąpią legendy polskiego i czeskiego rocka, udergroundowe zespoły białoruskie oraz sławy takie jak: Edyta Geppert, Urszula Dudziak, Kult, Myslowitz.

V Festiwal Wyszehradzki 4+. PlakatBardzo ciekawie zapowiada się program tegorocznego Festiwalu Wyszehradzkiego, który potrwa do 5 listopada. W ramach cyklu "25 lat Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej” , już jutro będzie można posłuchać weteranów punkrocka z Polski i Czech: zespołów Armia i The Plastic People of the Universe.
W sobotę w Teatrze Polskim wystąpi Edyta Geppert z zespołem Kroke. Współpraca tych artystów nie wymaga reklamy po ostatnich artykułach Andrzeja Zaranka. A w poniedziałek inna legenda czeskiego rocka, zespół 123 min, wraz z Free Time z Polski.
Natomiast w cyklu "Za wolną Białoruś" odbędą się koncerty zespołów antyłukaszenkowskiego podziemia, m.in. Osimira.
Z kolei w ramach "Ethno - Jazz Festiwal" wystąpią Vespremer Klezmer Band z Węgier i Klezzmates z Polski oraz Benedicta z Czech, Trebunie Tutki, VOO VOO, Kapela ze Wsi Warszawa a także Osjan.
Najdłużej potrwa cykl "Konfrontacje rockowe" , w ramach którego będzie można zobaczyć Kult (w Hali Ludowej!) i Myslowitz.

Szczegółowe informacje na temat programu i biletów znajdziemy na stronie:
http://www.wyszehrad.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.