Facebook Google+ Twitter

Fetiwal piosenki górskiej odbył się w Łodzi

W niedzielę, po raz szósty, odbył się w Łodzi koncert z cyklu "W górach jest wszystko, co kocham"

Muzyka turystyczna na tle górskich szczytów / Fot. krzyskupGóry w Łodzi? Tak, to możliwe! W niedzielę, od godziny 17, każdy, kto przybył do sali kinowej Politechniki Łódzkiej mógł na dwie godziny przenieść się w malownicze pasma górskie. Koncert "W górach jest wszystko, co kocham" odbył się w naszym mieście już szósty raz.

Na koncercie wystąpiły zarówno zespoły dobrze znane miłośnikom muzyki turystycznej, jak i początkujące w tej dziedzinie. Na scenie gościły formacje: "Dom o zielonych progach", "Cisza jak ta", "Żeby nie piekło", "Pod jednym dachem" oraz Tomek Jarmużewski z zespołem.

Formacje te znane są już łódzkiej publiczności z festiwalu piosenki turystycznej YAPA. Dom o zielonych progach zaprezentował na nim w tym roku nową płytę "Jam", a Cisza jak ta została laureatem festiwalu.

Górska scenografia, wspaniała muzyka i atmosfera godna najwspanialszych wieczorów przy ognisku skusiły wielu widzów. Dla osób, które nie mogły dotrzeć na koncert, przygotowano transmisję w Internecie, którą przeprowadziła Telewizja Internetowa LODMAN.

Organizatorzy zapraszają na Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA (Łódż, 14-16 marca 2008) oraz na koncerty "W górach..." do innych miast. Terminy koncertów można znaleźć na stronie w górach.art.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.