Facebook Google+ Twitter

Fetiwal Pozytywne Wibracje w Białymstoku. Kto wystąpi na scenie?

Tegoroczna edycja festiwalu Pozytywne Wibracje odbędzie się w dniach 22-23 lipca w Białymstoku. Jakie gwiazdy zagrają w tym roku na scenie?

Festiwal Pozytywne Wibracje / Fot. materiały prasoweFestiwal Pozytywne wibracje jest imprezą organizowaną już po raz drugi. Został on zainspirowany sukcesem składanki "Pozytywne Wibracje" Stanisława Trzcińskiego. Można tam znaleźć utwory z gatunków takich jak: soul, jazz, czy na przykład r&b.

W tym roku główną gwiazdą festiwalu będzie pochodzący z Anglii Seal. Seal jest jednym z najlepszych muzyków na świecie w dziedzinie r&b i soul. Otrzymał kilka nagród, m.in. Grammy czy MTV Awards. Jednym z jego największych hitów jest "Kiss from a Rose", który pochodzi ze ścieżki dźwiękowej filmu "Batman Forever". Zagra w sobotę 23 lipca. Piątkowym gwoździem programu będzie natomiast prekursor gatunku neo-soul - Raphael Saadiq razem z zespołem. Pochodzący ze Stanów zjednoczonych artysta współpracował z takimi artystami jak Jay-Z, Whitney Huston, Mary J. Blige czy Snoop Dogg. Raphael jest producentem, wokalistą i kompozytorem w gatunkach soul i r&b.

Zobacz, co działo się w Białymstoku w ubiegłym roku

Poza nimi na scenie będziemy mogli usłyszeć: Muariolanza, James Taylor Quartet, De Phazz, Marcin Nowakowski, Pilichowski Band, Count Basic.

Festiwal odbędzie się w urokliwej scenerii, na dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku. Zeszłoroczna edycja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. W tym roku organizatorzy będą chcieli powtórzyć ubiegłoroczny sukces. Na festiwal przyjeżdżali nawet ludzie z zagranicy. Rok temu na imprezie bawiło się prawie 10 tys. osób.

oficjalna strona festiwalu

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.