Facebook Google+ Twitter

Fiesta, impreza dla uczących się hiszpańskiego. Tematyka: Kuba

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-11 13:48

Czwarta edycja największego w Warszawie wydarzenia łączącego tandem językowy z imprezą w stylu latynoskim przenosi nas na Kubę tradycyjnych, ludowych wierzeń. W programie pokaz afro-kubańskiego tańca, muzyka na żywo, warsztaty taneczne oraz dużo atrakcji dla uczących się hiszpańskiego – gry językowe, speed dating po hiszpańsku oraz lektorski stolik porad językowych.

W programie zaplanowano: pokaz tańca afrokubańskiego i muzyka afrokubańska na żywo, w wykonaniu SalsHall Ortodox, warsztaty taneczne prowadzone przez Szkołę Tańców Karaibskich SHO, latynoskie rytmy DJ Kike prosto z Meksyku, speed dating po hiszpańsku, filmoznawcze zagadki z kinematografii hiszpańskojęzycznej

Gwarantujemy specjalny stolik native speakerów i lektorów szkoły językowej ViveLatino, chętnych do konwersacji i odpowiedzi na wszystkie językoznawcze pytania, unikalne, bezpłatne materiały hiszpańskojęzyczne, takie jak gazeta kubańska czy album o Ekwadorze oraz konkursy z nagrodami do wygrania (m.in. vouchery do biura podróży Omega czy szkoły językowej Manhattan)

Szczegóły programu na: www.zwalcznude.pl oraz na Facebooku

Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.