Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28828 miejsce

Figurka z Ćmielowa dla Williama i Kate

W najbliższy piątek w Londynie odbędzie się ślub następcy tronu, księcia Williama i jego oblubienicy, Kate Middleton. Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie zabraknie akcentu polskiego.

"Zakochana Kasia" z Fabryki Porcelany AS w Ćmielowie. / Fot. www.as.cmielow.com.plOkazuje się oto, że jednym z prezentów, które państwo młodzi otrzymają z okazji swoich zaślubin będzie figurka z Fabryki Porcelany AS w Ćmielowie (województwo świętokrzyskie). Pochodzi ona z serii "Zakochana Kasia", która znajduje się w stałej ofercie tego renomowanego zakładu, jednak jej twórcy wprowadzili pewne innowacje. Czerwona suknia dziewczyny zostanie przyozdobiona koronką, a malarka farbą z 24-karatowego złota namaluje dedykację w języku angielskim.

W specjalnym opakowaniu, w którym "Zakochana Kasia" trafi do pałacu w Buckingham znajdą się także ślubne życzenia dla młodej pary od wszystkich pracowników Fabryki Porcelany w Ćmielowie. Niestety, figurka prawdopodobnie podzieli los innych prezentów ślubnych nadsyłanych z całego świata i zostanie zlicytowana, a uzyskane środki zasilą cel charytatywny.

Angielski dystrybutor, który współpracuje z ćmielowską wytwórnią porcelany poinformował, iż omawiana figurka, zwana przez Brytyjczyków "Kate in Love" już dzisiaj cieszy się dużym zainteresowaniem wśród tamtejszych klientów. Przypomnijmy, że porcelanowe figurki psów rodem z Ćmielowa trafiły już do prezydentów USA: George'a W. Busha i Baracka Obamy.

Figurkę znaleźć też można pod nazwą "Zakochana księżna Katarzyna".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Anna
  • Anna
  • 01.05.2011 01:50

Piękna figurka dla pięknej pary :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kaśka
  • Kaśka
  • 28.04.2011 09:58

Też chciałabym dostać taką figurkę na swój ślub, w końcu też mam na imię Kasia..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Starają się :) I dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.