Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8797 miejsce

Figurski i Wojewódzki odchodzą z Antyradia

"Antylista", najbardziej kontrowersyjna audycja w polskim eterze, znika z anteny Antyradia. Znika wraz z prowadzącymi...

Logo Antyradia / Fot. Dominik CierpiołMichał Figurski i Kuba Wojewódzki przechodzą do konkurencyjnej grupy radiowej Time. W skład grupy wchodzą: Eska, Eska Rock, Hit Fm, VOX Fm i Gold Fm. W jednej z tych stacji, rockowej Esce Rock, "Antylista" pojawi się już w styczniu 2008 r.

Obecnie, Figurski oprócz prowadzenia programu pełni obowiązki dyrektora programowego. W chwili wygaśnięcia jego kontraktu sprawami programowymi Antyradia będzie zajmował się Tomasz Kasprzyk. Jak informuje portal medialny Mediafm.net, prace nad kontraktem z grupą radiową Time trwały od kilku miesięcy. 12 grudnia została podpisana umowa.

 / Fot. www.antyradio.pl"Antylista" jest autorskim programem Wojewódzkiego i Figurskiego. Audycja uważana jest za najbardziej skandaliczny program w polskiej radiofonii. Codziennie od poniedziałku do piątku, o godzinie 7.00 showmani przygotowują prowokacje. Obierając jeden temat dzwonią do firm, urzędów i znanych postaci podając się za osoby ważne dla tematu dnia. Program powstał cztery lata temu. Duet nazywany "Niegrzeczne dzieci eteru" wydał m.in. płytę CD i komiks sygnowane nazwą audycji.

Tu obejrzycie fragment jednego z programów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 14.12.2007 12:02

info przydatne / plus

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ ciekawe

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plus za ciekawą, niespotykaną informację.

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

za info.

nie wiedziałam;/

ale przypuszczałam, że tak będzie odkąd Antyradio znalazło się w grupie radia Zet. Szkoda. Choc eska rock też słucham. tak jak teraz Niedźwiedzkiego w Złotych Przebojach;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szkoda. W stolicy tylko tego radia słucham, właśnie dla Wojewódzkiego:) Plus za newsa, bo nie wiedziałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.