Facebook Google+ Twitter

Film Blue Ruin już w kinach. Zobacz zwiastun amerykańskiego thrilera

22 sierpnia na ekrany polskich kin wszedł thriller "Blue Ruin". Film otrzymał nagrodę Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych na Festiwalu Filmowym w Cannes.

 / Fot. materiały prasoweFilm "Blue Ruin" opowiada historię bezdomnego z wyboru Dwighta Evansa (w tej roli Macon Blair), który mieszka w samochodzie na plaży. "Niektórych rzeczy nie da się zapomnieć. Niektóre rzeczy nie dają zapomnieć o sobie" - tak brzmi motto historii opowiedzianej przez twórców obrazu. Dwight będzie musiał porzucić spokojne życie i stawić czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu. Wróci do domu rodzinnego, by chronić bliskich.

"Blue Ruin można odczytywać dosłownie: to Ocean Atlantycki, a również przerdzewiały samochód bohatera. Ale także - specyficzny opis nastroju panującego w filmie. Ta fraza oznacza też klęskę. Ten tytuł działa na kilku poziomach" - twierdzi cytowany przez serwis Interia.pl reżyser i scenarzysta filmu Jeremy Saulnier.

Film powstał dzięki pieniądzom zebrany w serwisie Kickstarter. Jak podaje Gazeta Prawna reżyser zebrał nieco ponad 30 tys. dolarów.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.