Facebook Google+ Twitter

Film dokumentalny "110%" opowie o codziennym życiu polskich sportowców. Premiera pod koniec lutego

"110%" to film dokumentalny pokazujący codzienne życie sportowców. Na ekranie zobaczymy m.in. Roberta Lewandowskiego, Rafała Sonika, Zofię Noceti-Klepacką czy Maję Włoszczowską.

 / Fot. materiały prasoweW najbliższy piątek, 26 lutego, do kin wejdzie wyjątkowy film z wyjątkowo gwiazdorską obsadą. Na ekranie zobaczymy m.in. Roberta Lewandowskiego, Rafała Sonika, Zofię Noceti-Klepacką czy Maję Włoszczowską. To utytułowani sportowcy, którzy w obrazie Agnieszki Gola-Rakowskiej zaprezentują zupełnie nowe, nieznane kibicom oblicze.

Twórcy filmu przejechali tysiące kilometrów, odwiedzili kilkadziesiąt miejsc, wszystko po to, by pokazać inną stronę życia sportowców. Głównym bohaterów zobaczymy nie na wypełnionych arenach, gdzie walczą o złote medale i uwielbienie kibiców, ale na boiskach i salach treningowych. To tam codziennie i w pocie czoła szlifują swoją formę. Zmagania na treningach zostały pokazane w sposób, jaki nie były przedstawione do tej pory m.in. przy pomocy kamery GoPro, dzięki której widz będzie mógł zobaczyć trening zawodnika z zupełnie innej strony, na przykład z perspektywy lecącego młota Anity Włodarczyk. Bohaterowie uchylą również swoim kibicom rąbka tajemnicy - w filmie zobaczymy unikalne, prywatne zdjęcia oraz filmy, garść ich prywatnych wspomnień.

110% to filmowa opowieść o marzeniach, pasji, odwadze sięgania do gwiazd. O nadludzkim wysiłku, smaku zwycięstw i ciężarze samotnych porażek. O kulisach wyczynowego sportu opowiedzą Ci, którzy na naszych oczach stają się legendą. - Pomysł wziął się z miłości do sportu i z chęci opowiedzenia o sporcie i sportowcach z zupełnie innej perspektywy. Chcieliśmy stworzyć z tych wszystkich postaci, z ich historii fascynującą filmową opowieść o naszych superbohaterach - przekonuje producent 100% Łukasz Borzęcki.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.