Facebook Google+ Twitter

Film „Hystera” w Starym Kinie

Poznaj historię dwóch sióstr, młodszej Olgi, która niespodziewanie zachodzi w ciążę oraz starszej od niej Gaby, pogodzonej ze swoją niepłodnością, to nie może was zabraknąć na pokazie filmu „Hystera” w reż. Michaliny Przewdzinig.

Tytułowa Hystera to po grecku macica, niezywkły narząd, w którym każdy człowiek rozpoczyna swoje życie. / Fot. Paulina IwaniakFilm przedstawia dzień z życia dwóch sióstr. Tego dnia 23 – letnia Olga dowiaduje się że jest w ciąży, której nie planowała i na którą nie czuje się gotowa. 10 lat starsza Gaba musi pogodzić się z faktem, że nie może mieć dzieci, których bardzo pragnie. Każda z nich na swój sposób próbuje uporać się z zupełnie nową rzeczywistością. Pod koniec dnia dochodzi do konfrontacji między siostrami.

16 stycznia o godzinie 18:00 w hotelu Stare Kino w centrum Łodzi po raz kolejny spotkają się miłośnicy sztuki kinematografii by poznać twórczość początkujących reżyserów i porozmawiać o filmach przy lampce dobrego wina. Pokaz odbywa się w ramach cyklu "Młode filmy w Starym Kinie", będzie to już jego piąta odsłona.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny obowiązuje natomiast rezerwacja miejsc. Wystarczy wysłać maila na adres booking@cinemahotel.pl lub zadzwonić pod nr tel: +48 42 207 27 27, komórkowy: 880 222 100. Czekamy na Was 16 stycznia o godz. 18:00 na Piotrkowskiej 120 w hotelu Stare Kino. Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/1010804535648226/. Więcej informacji na http://www.cinemahotel.pl/.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.