Facebook Google+ Twitter

Film Kung Fury doczekał się własnej gry. Zagramy w nią na urządzeniach mobilnych, pecetach i makach

"Kung Fury", szalona komedia będąca w istocie hołdem dla kina lat 80. doczekała się gry na urządzenia mobilne, pecety i komputery Mac. "Kung Fury: Street Rage" możemy pobrać ze Steama, iTunes Store i Google Play.

 / Fot. Google"Kung Fury: Street Rage" to arkadowa gra akcji Udostępniona została na Steamie dla komputerów PC i Mac za 1,99 dol. Za darmo zagramy w nią na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS.

"Kung Fury" to krótkometrażowy film ufundowany przez społeczność Kickstartera. Jego twórcy uzbierali 630 tys. dolarów. Pod koniec maja produkcja trafiła do sieci i można ją obejrzeć w całości na YouTubie.

Bohater filmu i gry, tytułowy Kung Fury, przenosi się z lat 80. do czasów II wojny światowej, by zabić Adolfa Hitlera zwanego tu Kung Führererem. Z powodu błędu wehikułu czasu bohater trafia w czasy wikingów. Z pomocą nordyckiego boga Thora, Kung Fury kontynuuje swą misję doprowadzenia do upadku III Rzeszy.

Czytaj także: Wiedźmin 3 sprzedaje się rewelacyjnie. Dziki Gon sprzedał się w 4 mln sztuk w 2 tygodnieWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.