Facebook Google+ Twitter

Film "Mecz o wszystko" zablokowany przez TVP

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-06-15 11:48

"Zrobiłem filmik dla kibiców, dla polskich fanów, nie robiłem tego dla sławy czy pieniędzy, więc czuję rozczarowanie" - powiedział Madas, twórca filmiku, który stał się hitem internetu, a później... został zablokowany przez TVP.

 / Fot. Screen Dailymotion.comNieco ponadminutowy film zagrzewający polskich kibiców do wspierania naszych zawodników podczas meczu Polska-Czechy, został zablokowany i usunięty z konta jego twórcy w serwisie YouTube. Film, który w ciągu jednego dnia miał ponad 200 tys. wejść, jest montażem scen z meczów naszej reprezentacji z Grecją i Rosją. W tle słychać głos komentatora sportowego, Tomasza Zimocha, który namawia do wykonania na mecz z Czechami dużej flagi - informuje serwis gazeta.pl.

TVP rości sobie wyłączne prawa własności do tego materiału, choć twórca mówi, że klipy pochodzą z relacji norweskiej telewizji, a głos pana Zimocha nie pochodzi z TVP.

Internauci są oburzeni takim działaniem Telewizji Polskiej. Przecież każdy, kto płaci abonament, jest niejako współproducentem tego, co wyprodukuje TVP. Zatem, każdy powinien mieć prawo do wykorzystywania materiałów wyprodukowanych przez Telewizję Polską.

Może TVP pozazdrościła, że film internauty "Madasa" zdobył taki rozgłos. W internecie powstają grupy nawołujące do przywrócenia filmu, który można jeszcze zobaczyć na kontach innych użytkowników.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (35):

Sortuj komentarze:

zbyszek
  • zbyszek
  • 16.06.2012 23:43

Nie było "Koko Euro spoko...." i g.... spoko !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
antoni
  • antoni
  • 16.06.2012 23:23

Polacy nic się nie stało.....

Komentarz został ukrytyrozwiń
abc
  • abc
  • 16.06.2012 20:23

Zaśpiewajmy : Polska bioło-czerwoni....!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic reprezentacji Polski
  • kibic reprezentacji Polski
  • 16.06.2012 19:29

To zaśpiewajmy razem
O TE PANI REPREZENTUJĄ NAS !!!!Nie zagłuszajcie nas wyborców , kibiców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Koko Euro spoko" Jarzębiny,

http://www.whoateallthepies.tv/videos/122514/koko-euro-spoko-polands-official-euro-2012

Komentarz został ukrytyrozwiń
mmm
  • mmm
  • 16.06.2012 19:06

Grzegorz Wink Dzisiaj 14:52
a skąd ty wo wiesz?

Komentarz został ukrytyrozwiń
angelika
  • angelika
  • 16.06.2012 18:09

Wszystko to nic ! Polska wygra - biało-czerwoni !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gość
  • Gość
  • 16.06.2012 18:06

Pan Artur ma dorobek 39 artykułów i jest nadal jako DEBIUTANT a tu proszę, przykład autorki która z mizernym dorobkiem stała się już REPORTEREM - czy panuje jakiś obiektywizm w Waszej polityce Szanowna Rado Serwisu. link Zapewniam że przykład i dobór osób był przypadkowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kazimierz w.
  • kazimierz w.
  • 16.06.2012 18:03

"Grzegorz Wink Dzisiaj 14:52 O ile wiem toczą się właśnie negocjacje na temat legalnego powrotu filmiku. Prawa autorskie są już poustalane, a UEFA nie ma nic przeciwko niemu."

No tak, napewno dojdą do porozumienia - po meczu !

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ile wiem toczą się właśnie negocjacje na temat legalnego powrotu filmiku. Prawa autorskie są już poustalane, a UEFA nie ma nic przeciwko niemu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kosa6
  • Kosa6
  • 16.06.2012 13:54

no tak działają media mainstreamowe! złoszczą się, że zwykły człowiek może zrobić lepszy projekt od nich!! Banda kretynów!!!Te wszystkie komercyjne stacje TV