Facebook Google+ Twitter

Film o Basi

Oddała swoje życie, aby ofiarować je komuś innemu. Komuś kto był dla niej najcenniejszy

http://www.filmobasi.pl/media.php / Fot. ScreenFilm powstał przy udziale Macieja Bodasińskiego oraz Leszka Dokowicza. Obrazuje to jak w dzisiejszym świecie warto walczyć o miłość.

Basia - bohaterka filmu miała 31 lat. W momencie kiedy odkrywa że jest w stanie błogosławionym
dowiaduje się, że zaczyna się dla niej również walka z nowotworem. Lekarze w trosce o jej zdrowie proponują leczenie wyłącznie choroby nowotworowej, doradzają aborcję, lub zrezygnowanie z usilnej walki o dziecko i słabszych leków.

Basia wokół siebie ma wiele osób dopingujących ją w tej wielkiej walce. Liczni kapłani, zakonnicy i osoby świeckie ofiarowują swoją modlitwę, mszę świętą właśnie w jej intencji. W końcu znajdują lekarkę, która postanowiła leczyć ich oboje - Basię i dziecko.

W efekcie terapii rodzi się zdrowy Mateusz. Basia wciąż żyje i walczy o zdrowie. Zaczyna pisać dziennik - gdyż nie wie co przyniosą kolejne dni. W pamiętniku tym opisuje swoją miłość do syna - tak bardzo upragnionego. Chce by kiedyś on przeczytał o tym, jak bardzo kochała go Matka.

Kiedy Mateusz ma 2 latka, nagle Basi zabraknie. Tato postanawia kontynuować ten wielki list do swojego dziecka. W ślad za Basią sięga po kartki, długopis. Kontynuuje dziennik, który kiedyś wręczy swojemu synowi.

To jest film, który warto zobaczyć. Dostępny w internecie w pełnej wersji: Film o Basi - zobacz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.