Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4052 miejsce

Film "Tarzan: Legenda" trafi do kin w lecie. Tym razem zobaczymy kontynuację znanej historii (wideo)

Latem przyszłego roku trafi do kin kolejny film o Tarzanie. Nakręci go znany z serii o Harrym Potterze David Yates. Na ekranie zobaczymy m.in. Samuela L. Jacksona i Christopha Waltza.

 / Fot. Kadr z filmu/YouTubeZnana od wieków postać człowieka wychowanego przez małpy powraca do kin. Ale nie będzie to znana nam wszystkim opowieść o Tarzanie, a raczej jej ciąg dalszy. Zobaczcie pierwszy zwiastun filmu "Tarzan: Legenda".

Chociaż w zwiastunie tego nie widać, na początku filmu prawdopodobnie zobaczymy Tarzana nie w dżungli, a w sercu Wielkiej Brytanii - Londynie. Tarzan (Alexander Skarsgård), już jako cywilizowany człowiek, wróci jednak do dżungli w roli emisariusza rządu z misją handlową. Na miejscu sprawy się skomplikują, gdy okaże się, że chciwy kapitan Rom (Christoph Waltz), będzie chciał zrealizować swoje niecne cele. Kto go powstrzyma?

Jak zapowiada reżyser, będzie to inny film niż opowieść, do której przywykliśmy. W oryginalnym Tarzanie tytułowy bohater musiał poskromić wewnętrzne zwierze. Tutaj role się odwracają. Tarzan wróci do dżungli po bardzo długim czasie i zostanie zmuszony, aby na nowo rozbudzić w sobie pierwotne instynkty. W filmie "Tarzan: Legenda" grają Alexander Skarsgård, Christoph Waltz, Margot Robbie oraz Samuel L. Jackson.

Reżyserem jest David Yates, który nakręcił wcześniej trzy filmy z cyklu Harry Potter: "Zakon Feniksa", "Książę półkrwi" i "Insygnia śmierci" (cz. 1 i 2). Polską premierę "Tarzana" zaplanowano na 8 lipca 2016.

Michał Nowak (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.