Facebook Google+ Twitter

Film z komórki na dużym ekranie

Serwisy wideo typu YouTube codziennie zapełniają się nowymi filmami kręconymi w rożnych sytuacjach przez amatorów. Teraz swoim arcydziełem artyści amatorzy będą mogli się pochwalić na dużym ekranie.

 / Fot. APPJuż niedługo w Łodzi, gdzie znajduje się największy w Polsce ekran ciekłokrystaliczny, poza reklamami będzie można oglądać najciekawsze filmiki nadesłane na konkurs "Zrób mega spot".

Organizatorami konkursu są MegaSpot i Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi. Jak zapewniają organizatorzy, tematy filmików są dowolne i nie ma narzuconej żadnej konwencji. Wystarczy mieć telefon komórkowy z kamerą, aparat z opcją nagrywania lub cokolwiek, co rejestruje obraz, a już jest szansa, że film pojawi się na naprawdę dużym ekranie. Nie wolno jednak przesadzać z długością spotów - ze względów praktycznych filmy nie mogą przekroczyć 180 sekund.

Najlepszy spot otrzyma zestaw nagród m.in. aparat fotograficzny i odtwarzacz MP4. Zgłoszenia można nadsyłać do końca października - rozstrzygnięcie na początku listopada.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.