Facebook Google+ Twitter

Film z Marszu Niepodległości pokazujący chuliganów coraz popularniejszy na YouTubie

Na YouTube pojawił się film z tegorocznego Marszu Niepodległości, który zyskuje coraz większą popularność. Jego autor nie ukrywa, że skupia się w nim na grupie chuliganów, którzy - jego zdaniem - nie byli uczestnikami marszu.

 / Fot. zrzut ekranu/YouTube"Film nie jest kompletnym przedstawieniem, wydarzeń na marszu. Ujęcia koncentrują się na grupie chuliganów którzy nie byli uczestnikami marszu i zakłócali jego spokojny przebieg" - pisze Marcin Kunstetter, który jest autorem filmu "Marsz Niepodległości 2014".

Twórca klipu tłumaczy, ze celowo chciał przedstawić chuliganów. Zdaniem niektórych komentatorów to niewłaściwy sposób pokazywania marszu. "Widzę, że autor filmu postarał się pozostawić negatywne wrażenie po marszu. Brawo! Tak artystycznie, tak do młodych! Od 1 do 3 minuty czyli przez 66% filmu pokazane są potyczki 200 osób ze 100 000 tłumu" - twierdzi jeden z komentujących.

"Jestem Ukraincem i nie rozimiem nic z tego co zobaczylem. Czy może mi ktos wytlumaczyć, dleczego bylo wszystko? Tutaj w Kijowie my walczyly preciwko prorosyjskiego reżymu dyktatora Janukowicza. Jeden dzien marszu w Warszawie - i take poboisko. Dlaczego? Szczere nie rozumiam" - pyta z kolei użytkownik o nicku s. dyshko (pisownia oryginalna).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

"Od 1 do 3 minuty czyli przez 66% filmu pokazane są potyczki 200 osób ze 100 000 tłumu" - twierdzi jeden z komentujących."

Obraz mówi więcej, niż słowa, a film o łyżce dziegciu nie musi pokazywać beczki miodu...
Niezastąpiona w zadawaniu pytań Ewa Stankiewicz zastrzega się jak to ma w zwyczaju, że ona nie wie jak było i czy mogło tak być jak jej się wydaje, po czym zasugerowała, że ci chuligani to były ... oddziały prewencji... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.