Facebook Google+ Twitter

Filmik z interwencji policji zamieszczony w sieci

W serwisie YouTube od kilku dni krąży filmik z przeprowadzanej przez policję interwencji. Na filmiku kobietę która zachowuje się agresywnie wobec przeprowadzających interwencję policjantów.

Jak udało mi się ustalić, filmik został nagrany kilka miesięcy temu w Siemianowicach Śląskich. Kobieta widoczna na filmie nie zatrzymała się do kontroli drogowej - mówi Jagoda Tomanek-Olczak - Rzecznik siemianowickiej komendy. Policjanci nie filmowali, i nie zamieścili filmiku w sieci, zrobiła to postronna osoba obecna przy interwencji. Takie jest stanowisko Policji w tej sprawie dodaje Olczak. Na moje pytanie że z filmu można wnioskować że nagrywał go policjant, Pani rzecznik odpowiedziała "że to jest tylko moje odczucie". Gdzie był drugi policjant i kto odpowiedział że "wezwał pogotowie"?

Ponad 550 tyś. wyświetleńFilmik otrzymał ponad 1600 komentarzy z których większość nie nadaje się do publikacji. Niektóre komentarze obrażają kobietę przedstawioną w filmie.

Kobieta może podać do sądu z oskarżenia prywatnego osobę która umieściła filmik w sieci i żądać wysokiego odszkodowania za naruszenie dóbr osobistych - mówi jeden ze śląskich adwokatów.

Mimo że kobieta nie zachowała się jak należy wobec policjantów, ten filmik nie powinien znaleźć się w sieci.

A co Wy sądzicie na ten temat? Czekamy na Wasze komentarze.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.