Facebook Google+ Twitter

Filmiki z telefonu

Nie chcę nikogo uczyć, ale może chociaż trochę pomogę i podpowiem. Jestem samoukiem i nie mam żadnego szkolenia uprawniającego do nauki innych. Opiszę jednak pokrótce jak doszedłem do wysyłania filmików, a okazało się to proste jak kłębek drutu.

Nie reklamuję marki telefonu, tylko chcę pokazać jakim kręcę filmiki, Fot.Mirek Suchodolski / Fot. Mirek Suchodolski.Widziałem, że inni autorzy dodają filmy i zobaczyłem w kategorii MMS jak autor pokazuje jak nagrać krótki film i jak go później przesłać do redakcji. Zaryzykowałem, przecież nic do stracenia. Ustawiłem długość wideo na domyślną, to jest około 15 sekund filmu.

Do komputera przeniosłem przez blutooth, tak jak każde zdjęcie. Wysłałem do redakcji tak samo jak każde inne zdjęcie i czekam. Po moderacji jest mój filmik i słychać rozmowy, wiadomo że bez napisów ale jest.

Może nie byłoby w tym żadnej niezwyczajności, ale jestem niepełnosprawny i w miarę możliwości "pracuję" tylko jedną ręką i głową. Oczywiście, robię błędy i szybko się zniechęcam, ale na drugi dzień próbuję jeszcze raz; jeżeli się nie uda- nie poddaję się i walczę do końca.

Podpowiadam szczególnie tym którzy w artykule - Kamery w rękę, piszą w komentarzach że coś nie wychodzi. Mnie też nie wychodziło, ale może ktoś chce od razu dodać film o zbyt wielkim formiacie?
Powodzenia.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: pomoc


Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mój telefon nie jest taki mądry, i nie robi filmików.
:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.