Facebook Google+ Twitter

Filmowe inspiracje Dilemmas Magazine

Dilemmas Magazine w kolejnym, czwartym numerze pobudza wyobraźnię światem filmu w poszukiwaniu własnego, intrygującego stylu inspirowanego kinem.

23 lutego to data ukazania się w sieci nowego 4(5) numeru Dilemmas Magazine, który jest jedynym nieodpłatnym, modowym czasopismem dostępnym wyłącznie on-line. Tym razem Dilemmas zabiera nas w podróż do świata filmu, gdzie jak pisze we wstępniaku redaktor naczelna Ewa Kosz: "zastanawiamy się nad tym, ile jest mody w filmie a nie cukru w cukrze".

Wielkie heroiny srebrnego ekranu takie jak: Marlena Dietrich, Rita Hayworth, Greta Garbo, Audrey Hepburn czy Brigitte Bardot reprezentujące charakterystyczny styl danej epoki filmowej, rozkwitają w kreacjach polskich projektantów wnosząc powiew świeżości do klasyki minionej epoki. Beauty Story czarnej kreski oraz rozmowa z Vivian de Violet współczesną pin-up girl, stanowią swoisty remake klimatów lat 40. i 50. Równocześnie możemy zanurzyć się w żywych kolorach Mulholland Drive ujętych w drapieżno-romantycznych stylizacjach Gosi Sobiczewskiej. Dilemmas powraca do przeszłości ukazując współczesne propozycje słynnych projektantów inspirowane modą lat 90. oraz serialami "Beverly Hills 90210" czy "Twin Peaks". O męskich perfumach opowiada Ania Rubik, a trendy ubiegłego roku reprezentują wydarzenia z pogranicza mody i lifestyle'u. W podsumowaniu 2009 roku odnajdujemy inspiracje filmowym tchnieniem wampira, jak też wspominamy pierwszy Fashion Week w Polsce.

Bieżący numer to również młode twarze projektantów: Olgi Bittner i Moniki Zajączkowskiej oraz nowe działy: Muzyka, Dilemmas Poleca, Kronika Towarzyska, w których przybliżone zostają aktualne tendencje w świecie dźwięku i obrazu, jak również skróty ciekawych wydarzeń. Victor Blanco wkłada szpilki, Pati Yang wybiera gwoździe, Warszawa pokazuje uliczne wariacje.

Wszystkie światła na Dilemmas! Zobacz filmowe inspiracje w blasku jupiterów na: www.dilemmasmagazine.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.