Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26374 miejsce

Filmowe wieczory w największym dublińskim studio D-Light

W niedzielę 28 lutego, o godz 20, D- Light Studios filmem braci Cohen "Big Lebowski" otwiera cykl wieczorów filmowych "The Flicks". Jest to comiesięczna seria pokazów klasycznych, kultowych filmów prezentowanych na dużym ekranie.

reklama The Flicks / Fot. reklama/ D-Light Studios, Agata StoińskaD-Light w klimatycznych i przestrzennych wnętrzach, planuje kolejne pokazy filmów, na których wybór będą mieć wpływ widzowie, głosując na swój ulubiony. Glosowanie będzie odbywać się po pokazie filmowym oraz na stronie http://www.d-lightstudios.com.
- Chcemy, by nasi goście współtworzyli z nami "The Flicks" jak też żeby od nich zależało, co będziemy pokazywać w przyszłości. Film z największą liczbą głosów zostanie pokazany w naszym studio- mówi Agata Stoińska, właścicielka D-Light.

- Jako, że jest to pierwszy z wieczorków, chcemy poznać naszych widzów i ich oczekiwania. Dążymy do tego, żeby każdy następny pokaz miał w sobie więcej oryginalności i atrakcji, przez wprowadzenie spotkań tematycznych wokół pokazywanych prze nas filmów. Zachęcam, na naszym Facebooku, wszystkich gości do dzielenia się pomysłami jak uatrakcyjnić kolejne wieczory filmowe. Podczas pokazów będą sprzedawane napoje bezalkoholowe oraz mleko, nieodzowny składnik drinku "White Russian" namiętnie pitego przez bohaterów ‘Big Lebowski’. Nie zapomnijcie przynieść własnego alkoholu, szczególnie w postaci wódki oraz Kahlua, kolejnych ważnych składników White Russian- Dodaje Agata Stoińska.

Wieczorki filmowe "The Flicks" są tylko częścią aktywnego programu D-Light Studios, które jest największym studiem artystycznym w Dublinie. Organizuje ono wiele rozmaitych imprez w tym festiwale artystyczne, wieczorki jazzowe, wystawy, a także warsztaty związane z modą i fotografią. Kolejne warsztaty odnośnie do asystowania w studio fotograficznym, obróbki zdjęć oraz stylizacji odbędą się w marcu. Agata Stoińska jest uznanym w Irlandii fotografem mody i prowadzi niektóre z warsztatów. Jej prace można obejrzeć na stronie http://www.stoinska.com.

Już w następną sobotę 6 marca oraz 14 kwietnia, D-light Studios razem z The Room i Andrews Lane Theatre organizują "Bizarro 2.0" w dwóch odsłonach. Będzie to multidyscyplinarna impreza z muzyką i performance, gdzie będzie można doświadczyć fuzji dźwięku, słowa, tańca i wizualizacji.

D-Light Studios to nowe, oryginalne i wyjątkowe miejsce w Dublinie, o którym warto wiedzieć. Szczegóły na temat "The Flicks" oraz innych nadchodzących imprez i warsztatów można znaleźć na internetowej stronie Studia.

W celu rezerwacji miejsca na "The Flicks", należy skontaktować się ze Stace wysyłając e-mail na adres stacegill@gmail.com. Więcej informacji na stronie http://www.d-lightstudios.com

Cena biletów wynosi 5 euro.

D LIGHT STUDIOS znajduje się w centrum Dublina, 5 minut pieszo od
Connolly Station.


46 NORTH GREAT
CLARENCE STREET
DUBLIN 1

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.