Facebook Google+ Twitter

Filmowy sylwester w TV?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-12-31 09:59

Przegląd filmowych pozycji na sylwestrową noc z telewizją dla wszystkich tych, którzy nowy rok powitają z pilotem w ręku.

telewizor / Fot. Marek SzymaniakFilmowe propozycje oferowane nam przez ogólnodostępne telewizje są raczej kiepskie, dlatego wyjdę też poza ramy Telewizji Polskiej, Polsatu oraz TVN.

Telewizja Polska w „Jedynce” oferuje dobrze znane widzom produkcje, które nie przyciągną przed ekrany zbyt wielu widzów. Na TVP1 zobaczymy film przygodowy „Mumia” z Brendanem Fraserem o godz. 21.30. Natomiast po północy telewidzowie będą mogli obejrzeć film sensacyjny „Pociąg śmierci” z Pierce Brosmanem.

Komercyjna telewizja TVN ostatnio wycofała się z transmisji zabawy sylwestrowej na żywo i zarządziła retransmisję kilka dni później. Stacja, idąc śladami TVP1, uraczy telewidzów produkcjami równie znanymi i odgrzewanymi jak kotlet. A więc widzowie już o godz. 20 będą mogli zobaczyć film sensacyjny rodem z Hongkongu z Jackie Chanem w roli głównej. Następnie, o godz. 21.30, TVN wyemituje polską komedię z 2003 roku. W „Superprodukcji” będziemy mogli zobaczyć między innymi: Piotra Fronczewskiego, Janusza Rewińskiego czy Annę Przybylską. Zaraz po rodzimym akcencie w sylwestrowym programie filmowym TVN pojawi się „Austin Powers II” - komedia szpiegowska z Mike Myersem w roli głównej. Już w nowym roku, pięć minut przed pierwszą, telewidzowie TVN zobaczą komedię z Arnoldem Schwarzeneggerem i Dannym DeVito w rolach tytułowych „Bliźniaków”.

plakat filmowy / Fot. www.filmweb.plWszyscy ci telewidzowie, którzy liczyli na dobry filmowy i zarazem sylwestrowy wieczór w ogólnodostępnych kanałach TV już mogą czuć się rozczarowani. Niestety, jak co roku Telewizja Polska nie podjęła walki o widza, który nie będzie oglądał sylwestrowej zabawy transmitowanej z jednego z polskich miast i chciałby obejrzeć dobry film. A aby taki obejrzeć trzeba (niestety) być szczęśliwym posiadaczem jednego z dekoderów z dostępem do kanałów filmowych.

Wieczór sylwestrowy na płatnych platformach cyfrowych rozpoczyna „3:10 do Yumy” na HBO o godz. 20.10. Ten zeszłoroczny western ucieszy zapewne niejednego miłośnika męskiego kina. Następnie mamy okazję obejrzeć komedię kryminalną „Hot Fuzz” na Canal+ Film lub komedię romantyczną z Cameron Diaz w roli głównej w obrazie „Ostrożnie z dziewczynami”. Sylwestrową noc będziemy mogli zakończyć mocnym akcentem, bowiem pięć minut po północy zobaczymy film akcji „Adrenalina”. Główną rolę w tej brytyjskiej produkcji zagrał Jason Statham znany z „Angielskiej roboty” czy „Transportera”.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.