Facebook Google+ Twitter

Finał akcji „Lato w mieście 2007”

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2007-08-23 09:27

Jak co roku Stołeczna Estrada przygotowuje inaugurację oraz finał akcji „Lato w Mieście”. Tym razem impreza podsumowująca przebieg wakacji w stolicy obędzie się 23 sierpnia w godzinach 10-14 na Polu Mokotowskim.

Podczas plenerowej imprezy dzieci i młodzież będą mogły skorzystać z wielu specjalnie przygotowanych atrakcji. Oprócz oferty wspólnej zabawy podczas zajęć sportowych, warsztatów plastycznych i tanecznych, będą miały okazję do zaprezentowania na scenie dokonań i umiejętności nabytych w czasie trwania akcji.
W namiotach usytuowanych w pobliżu sceny każda z dzielnic przygotuje prezentację swoich dokonań, których przewodnim hasłem było „poznaj swoje miasto”. Będą to m. in. wystawy prac plastycznych, wspólne muzykowanie, relacje z wycieczek po Warszawie.

Impreza adresowana jest do wszystkich młodych mieszkańców Warszawy, zarówno do uczestników akcji, jak i do dzieci, które w niej nie uczestniczyły.

Akcja „Lato w Mieście” to cykliczna akcja organizowana na terenie stolicy przez Urząd m. st. Warszawy oraz dzielnice. W ramach akcji uruchomiane są punkty dziennego pobytu, punkty specjalistyczne oraz organizowane jest dożywianie dzieci z najuboższych rodzin. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia bezpłatnie dla dzieci i młodzieży 44 obiekty sportowe, m.in. hale, kręgielnie, boiska, pływalnie. Zorganizowane grupy mają także możliwość zwiedzenia Miejskiego Ogrodu Zoologicznego.
Każda z 18 warszawskich dzielnic przygotowuje dla uczestników rozmaite, bezpłatne atrakcje: zajęcia sportowo-rekreacyjne, warsztaty plastyczne, teatralne, zabawy muzyczno-ruchowe, wyjścia do kina, teatrów, muzeów i wiele innych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.