Facebook Google+ Twitter

Finał akcji "Motoserce" w Białymstoku. Zdjęcia

21 kwietnia, na Rynku Kościuszki odbył się finał akcji „Motoserce”, w ramach której motocykliści propagują oddawanie krwi wśród białostoczan. Nie zabrakło pokazów możliwości jednośladów, dobrej muzyki i innych atrakcji.

1 z 19 Następne zdjęcie
Zdjęcie: fot. Mariusz Bańkowski
fot. Mariusz Bańkowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

Mariuszu, publikując dziewiętnaście zdjęć należałoby te kadry odpowiednio opisać. I taka forma jest najbardziej właściwa. Jeśli zaglądałeś do relacji z Bytomia, to z pewnością wiesz co mam na myśli.
@Mirek Z - "jednych Pan gani za to ,że zrobili relacje , innych Pan za to samo chwali..." - relacja, to nie tylko same zdjęcia, ale także ich opis. A już całkowicie nie rozumiem "narzucania się komuś pod obcym nickiem". Może jaśniej, pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Piotr A - co ponad zdjęcia mogę wstawić do Galerii? Skoro ma pan tu status redaktora to chyba Pan wie, że gdybym chciał napisać artykuł to nie wybierałbym opcji wstawiania galerii tylko 'napisz artykuł' i tam zamieścił informacje o których Pan mówi. Próba zarzucenia mi braku szacunku to szukanie dziury w całym. To ja mogę zarzucić tej pani brak poszanowania, bo nie pamiętam bym przechodził z nia na "ty".

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek Z
  • Mirek Z
  • 23.04.2012 13:55

Panie A. Jeleń, jednych Pan gani za to ,że zrobili relacje , innych Pan za to samo chwali , widać od razu kogo Pan adoruje . A o pokorę i ogładę to powinien Pan poprosić inna osobę , bo narzucanie komentarzami podszywając się pod inny jeszcze nick że ma to czy tamto pokazywać , czy pisać , nie jest w dobrym smaku , każdy pisze i pokazuje jak uważa i jak umie.Pan Mariusz grzecznie i rzeczowo odpisał Pani Dorocie , wiec gdzie jest brak pokory i ogłady , wobec Pana? nie widzę , pozdrawiam TWA

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny Mariuszu, trochę pokory i ogłady, bo same zdjęcia jeszcze niczego nie wnoszą do Twojego materiału. Przede wszystkim nie masz pojęcia, kto te akcję zorganizował i ile lat ona trwa. A argumentowanie, że "Ja pokazuje finał od strony wizualnej", jest dla dziennikarza, co najmniej śmieszne. Pozdrawiam i zapraszam do mojej galerii na bytomski finał Moto Serca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek Z
  • Mirek Z
  • 23.04.2012 09:39

Tak , Mariuszu, Twoje wyjaśnienie na pewno wystarczy tym, których bardzo interesuje zbiórka krwi w Białymstoku.Nasi motocykliści pokazali wielkie serce nie tylko propagując akcję ale ją wspierając czynnie oddając krew.Dziękujemy im za to i prosimy o więcej takich akcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powtórzwe wiec jeszcze raz :P
To ile krwi zebrano, od ilu osób itp to materiał na ARTYKUŁ. Kto pisze w serwisie wie jakie są ograniczenia w galerii a jakie podczas pisania artykułu. W galerii mogę opisać jedynie zajawkę tego, co się działo. Nacisk jest na treść wizualną. Motocykliści oddawali krew wraz z białostoczanami, kolejka do krwiobusu była naprawdę duża niestety nie wystarczyło mi baterii w aparacie by uwiecznić jeszcze ten właśnie fakt. To, że imprezę zorganizowali i ludzie przyszli to już jest sukces, a krwii w białostockim RCKiK nie zabraknie długo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
odpowiedż do Marka
  • odpowiedż do Marka
  • 22.04.2012 10:56

Panie Marku , autor reportażu wizualnego nie jest prezesem klubu krwiodawców i nie miał na bieżąco danych ile krwi zebrano i od kogo.Pani Dorota dzisiaj tez w swojej galerii nie wpisała ilu motocyklistów oddało w Zbąszyniu krwi, bo podejrzewam ,że w imieniu tej Pani Pan pisze, nikogo tak bardzo szczegóły nie interesują celem autora było pokazanie galerii z ogólnej imprezy , takich imprez jest w Polsce mnóstwo , i nikt z nich do tej pory nie napisał ile zebrali krwi i od kogo , dlaczego akurat czepiacie się relacji tego młodego człowieka z Białegostoku . cieszcie się że w Zbąszyniu wszystko jest cacy, Pozdrawiam Zbąszyń . Mirek Z.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek
  • Marek
  • 22.04.2012 07:46

Myślałem ze była to akcja oddawania krwi, a okazuje się ze motocyklistów stać zaledwie na propagowanie. Co zatem z oddawaniem krwi przez motocyklistów?.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie czyta pani nagłówka galerii. "(..) motocykliści propagują oddawanie krwi wśród białostoczan". Trudno w galerii zmieścic wszystko włacznie z wynikami :> W tym celu pisze się artykuł. Ja pokazuje finał od strony wizualnej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jaki wynik tego finału?
Najważniejsza była zbiórka krwi, o której nic nie wspominasz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.