Facebook Google+ Twitter

Finał Bursztynowej Miss Polski już w niedzielę w Elblągu

Najpiękniejsze Polki - tylko w Elblągu! Pod tym hasłem odbędzie się 22 sierpnia finał Bursztynowej Miss Polski. Początek o godzinie 18 przy Bramie Targowej w Elblągu.

Podczas finałowego wieczoru przyznanych zostanie 6 tytułów:

Bursztynowa Miss Polski 2010, Bursztynowa Miss Polski Fantazja, Bursztynowa Miss Polski Stokota, Bursztynowa Miss Polski Pujan, Bursztynowa Miss Polski Triumph, Bursztynowa Miss Polski Publiczności.

Już od wtorku dwanaście najpiękniejszych Polek-finalistek konkursu gości w Elblągu. Wczoraj w Sokolniku wzięły one udział w sesji fotograficznej do kalendarza. Uczestniczyły też w otwartej sesji fotograficznej, która odbyła się pod Bramą Targową. Każdy chętny mógł zrobić sobie z kandydatkami pamiątkową fotografię.

Wieczorem finalistki konkursu szkoliły się pod okiem Anety i Andrzeja Orłowskich, założycieli Centrum Tańca Cadmans. To właśnie oni są twórcami układów choreograficznych do występów finałowych.

Aneta Orłowska przyznaje, że układanie choreografii do wszystkich wyjść eliminacyjnych nie było zadaniem łatwym, gdyż spotkania z dziewczynami odbywały się w dzień eliminacji. „Choreografie do wyjść finałowych nawiązują do latynoskich tańców mambo i marengue” - zdradza tajemnicę Aneta Orłowska.

Dzisiaj kandydatki do tytułu Bursztynowej Miss odwiedziły Dom Dziecka. Pod wieczór spotkają się na próbie z choreografami.

Sesję zdjęciową można zobaczyć na stronie http://www.info.elblag.pl/5,19169,Final-Bursztynowej-Miss-w-latynoskim-stylu.html.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.