Facebook Google+ Twitter

Finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych podczas imprezy Ronin

Już w najbliższą sobotę na stoku Czarny Groń (okolice Andrychowa) odbędzie się tegoroczna edycja kultowych zawodów Ronin Splash, a w jej ramach snowboardowo-narciarski przejazd przez basen z wodą i projekcja najlepszych filmów zimowych.

Plakat / Fot. Ronin SnowboardsW kąpielówkach na start
Ronin Splash to dwudniowa impreza snowboardowo-narciarska, na której po prostu nie da się nudzić! Całe wydarzenie rozpocznie się już o 8:30, kiedy to basen wypełni się wodą, a zawodnicy i zawodniczki będą próbować go przejechać na snowboardach, nartach i wszystkim co tylko może jechać po śniegu… i wodzie! Następnie już o godzinie 10:00 na pokaźnej skoczni odbędzie się walka na najtrudniejsze triki, a tuż późnej rywalizacja przeniesie się na kolejną skocznię, tym razem z miękkim lądowaniem na dmuchanej poduszce.

Finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych
Po szalonych skokach na poduchę przyjdzie czas na relaks – przy dolnej stacji wyciągu zapłonie ognisko, a na wielkim ekranie kinowym odbędą się projekcje najlepszych filmów tegorocznej zimy nagranych kamerami sportowymi. Jest to huczny finał Festiwalu Zimowych Filmów Sportowych wspieranego przez Sony Action Cam, który trwał w internecie przez ostatnie 4 tygodnie. W telegraficznym skrócie Festiwal był konkursem internetowym prowadzonym za pośrednictwem aplikacji na fanpage’u Extreme Series. Przez cały okres wydarzenia na aplikacji pojawiło się 66 filmów przedstawiających niesamowite wyczyny na nartach, snowboardach, skuterach śnieżnych, a nawet rowerach. Spośród tylu wspaniałych nagrań widzowie, jury i portale partnerskie wybrali swoich faworytów, do których trafiły kamery Sony Action Cam lub 1000zł. Teraz przyszedł czas na projekcje najlepszy filmików, co będzie miało miejsce właśnie w Czarnym Groniu o 18:00.

Nocna sesja
Po Festiwalu Filmów przyjdzie czas na nocną sesję narciarsko-snowboardową, a tuż po niej odbędzie się afterparty, które nie będzie końcem wydarzenie, lecz jedynie przerwą! W niedziele już od rana będą odbywać się kolejne konkurencje, a lista wszystkich z harmonogramem godzinowym dostępna jest na stronie wydarzenia: facebook.com/events/341346579403633/Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.