Final Four LM: Przegrany półfinał jastrzębian

• Kat K
  • Data dodania: 2011-03-26 17:04

Jastrzębski Węgiel nie dał rady ugrać nawet seta wicemistrzom Włoch - Trentino BetClick. Pomimo porażki jastrzębianom nie można odmówić walki.

W pierwszym secie Jastrzębski Węgiel wyraźnie nie sprostał wyżej notowanemu przeciwnikowi, przegrywając do 16. Druga i trzecia partia to walka do ostatniej piłki. W końcówce drugiego seta jastrzębianie wyszli na dwupunktowe prowadzenie (21:23), jednak nie wykorzystali tej przewagi ostatecznie przegrywając do 25. Przez całą trzecią partię ekipa z Polski prowadziła kilkoma punktami, jednak w końcówce seta Trentino doprowadziło do remisu i wygrało do 22, a cały mecz 3:0

Trentino BetClic - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:16; 27:25; 25:22)

Jastrzębski Węgiel: Divis, Gawryszewski, Polański, Hardy, Łomacz, Gasparini, Rusek (L) oraz Pawliński, Yudin, Przybyła

Trentino: Kaziyski, Birarelli, Juantorena, Raphael, Stokr, Riad, Bari (L) oraz Della Lunga, Sala, Colaci (L), Sokolov