Facebook Google+ Twitter

Finał IV Festiwalu Piosenki Europejskiej w Częstochowie

7 kwietnia w Częstochowie, w szkole Centrum Języków Europejskich odbył się finał IV Festiwalu Piosenki Europejskiej. Na festiwalu prezentowali się uczniowie uzdolnieni zarówno wokalnie, jak i językowo.

1 z 6 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Występ zespołów szkół średnich. Oprócz umiejętności wokalnych artyści musieli zaprezentować umiejętności językowe. Fot. Damian Leciak
Występ zespołów szkół średnich. Oprócz umiejętności wokalnych artyści musieli zaprezentować umiejętności językowe. Fot. Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Fan
  • Fan
  • 21.04.2011 20:00

Drogi Damianie ale czemu kłamiesz??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Droga Irenko zdjecia były, ale teraz są przeniesione i będą po świętach w innym miejscu

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irenka
  • Irenka
  • 20.04.2011 12:50

Wszystko co było pisane wcześniej to jednak prawda panie Damianie
wszystko się potwierdza, wstyd i mizeria.
Tu nikt nic nie naklamał to czyste fakty a z ciebie to tylko taki malutki
chłopiec który sam się oszukuje i czasem prubuje innych:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irenka
  • Irenka
  • 20.04.2011 12:44

piszesz Damianie że twoja wystawa jest w centrum języków europejskich,
otóż: postanowiłam ja zobaczyć ale,
niestety w centrum jęz. europejskich powiedziano mi że
nigdy twoich zdjęć tam niebyło, nie ma,i nie będzie bo to nie na temat
Nr.tel. to CJE: 343611223 jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości,
Damian nie ładnie ale w twoim stylu:)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fan
  • Fan
  • 16.04.2011 07:52

kolezanko skoro sa swietne dlaczego nie pokarze ??? czemu pokazuje te najgorsze ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolezanka
  • kolezanka
  • 15.04.2011 23:44

Fanie ja nie jestem slepa. Wiem ze Damian robi swietne zdjecia i dlatego mu place i chce zeby mi robil. Tutaj nie wszystkie sa swiettne ale pokazuje co sie dzieje w Czestochowie. Na wystawie ma swietne foty i niech z nimi jezdzi gdzie chce

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fan
  • Fan
  • 15.04.2011 19:38

Koleżanko chyba jesteś ślepa .... to takie przykre bo takie osoby jak ty okłamują go. Przecież on myśli że ktoś to pisze z zazdrości :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń
irenka
  • irenka
  • 15.04.2011 15:33

cały Damian bardzo nie lubi prawdy
chlopie czego ci zazdrościć głupoty???
anonimy a kto sie potem z tobą będzie dochodził

Komentarz został ukrytyrozwiń
kolezanka
  • kolezanka
  • 14.04.2011 23:39

Damian mi robil sesje fotograficzna i zdjecia sa swietne wiec dajcie mu spokoj. A Damianowi radze nie dyskutowac juz ani tu ani pod inna galeria

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ropuch
  • Ropuch
  • 14.04.2011 22:03

Damianie, Prawda w oczy koli?
Fotograf z bażin:)