Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

139362 miejsce

Finał konkursu „Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy”

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-12-04 19:13

5 grudnia 2009 roku o godz. 10 w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Olsztynie (ul. Jagiellońska 91) odbędzie się finał IV edycji konkursu „Smaki Warmii, Mazur oraz Powiśla na stołach Europy”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza oraz Centrum Informacji Europe Direct Warmia i Mazury.

- Celem konkursu jest zebranie oraz opublikowanie unikatowych przepisów kulinarnych z terenu Województwa Warmińsko-Mazurskiego - mówi Marszałek Jacek Protas. - Dziedzictwo kulinarne odgrywa bardzo ważną rolę w promocji regionu. Różnorodność produktów żywnościowych i potraw oraz charakterystyczna dla naszego regionu tradycja spożywania posiłków tworzą niepowtarzalny klimat.

Uczestnikami konkursu są mieszkańcy Województwa Warmińsko-Mazurskiego, czyli osoby fizyczne, przedsiębiorcy, szkoły oraz organizacje zrzeszające osoby fizyczne, w tym koła gospodyń wiejskich.

Zgłoszone produkty są oceniane w dwóch kategoriach:

I. Produkty

a) Produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego
b) Produkty regionalne pochodzenia roślinnego
c) Napoje regionalne
d) Inne produkty regionalne

II. Potrawy

Konkurs w części „Potrawy” odbywa się dla dwóch grup uczestników:
a) Przedsiębiorstwa (restauracje, zajazdy, masarnie, cukiernie, gospodarstwa agroturystyczne powyżej 5-ciu pokoi) i szkoły;
b) osoby fizyczne i organizacje zrzeszające osoby fizyczne (w tym koła gospodyń wiejskich) oraz gospodarstwa agroturystyczne do 5-ciu pokoi.

Zakwalifikowane produkty i potrawy zostały zaprezentowane na finałach subregionalnych, które odbyły się:
• 07.11.2009 r. - w Zespole Szkół Gospodarczych w Elblągu; ul. Królewiecka 128;
• 14.11.2009 r. - w bursie szkolnej – ul. Sikorskiego 7A; 19-300 Ełk;
• 28.11.2009 r. - w Zespole Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie - ul. Polska 18;

Podczas finałów subregionalnych zaprezentowano łącznie 28 potraw i 48 produktów. Zwycięzcy poszczególnych finałów powalczą o Puchary Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Medal Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej oraz cenne nagrody.

Program:

9.00
przyjazd uczestników
10.00 - 10.10 powitanie uczestników przez Pana Igora Hutnikiewicza, Dyrektora Biura Jakości i Znaków Regionalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Ocena produktów i potraw przez Jury konkursu:

10.10 - 11.00 ocena w kategorii: potrawy (osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa ilość:8 )
11.00 - 11.15 ocena produktów w kategorii: inne (ilość: 3)
11.15 - 11.30 ocena produktów w kategorii: pochodzenia zwierzęcego (ilość: 3)
11.30 - 11.45 ocena produktów w kategorii: napoje (ilość: 3)
11.45 - 12.00 ocena produktów w kategorii: pochodzenia roślinnego (ilość: 3)
12.00 - 12.30 obrady Jury konkursu
12.30 - 13.00 przygotowanie dyplomów
13.00 - 13.30 wręczenie nagród, Pucharów Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Nagród Specjalnych Zarządu Warmińsko- Mazurskiej Izby Rolniczej

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.