Facebook Google+ Twitter

Finał Miss Polonia Irlandii już wkrótce

Finał Miss Polonia Irlandii zbliża się wielkimi krokami. To dla naszych kandydatek czas wytężonej pracy. Pod okiem Łukasza Matuszczaka, mistrza Polski w tańcu latynoamerykańskim i tańcu towarzyskim, dziewczyny ćwiczą choreografię.

Finał Miss Polonia Irlandii zbliża się wielkimi krokami. To dla naszych kandydatek czas wytężonej pracy. Pod okiem Łukasza Matuszczaka, mistrza Polski w tańcu latynoamerykańskim i tańcu towarzyskim, dziewczyny ćwiczą choreografię. Wszystko po to, aby jak najlepiej pokazać się przed publicznością i jury. Jednak to nie koniec. Profesjonalne makijaże wykonane przez Emilkę Kuczmę–Porębską, jak również niezapomniane fryzury autorstwa niezwykle doświadczonej stylistki i fryzjerki Renaty Zaborek sprawiają, że kandydatki przechodzą prawdziwą metamorfozę.

Efekty pracy będzie można zobaczyć w ,,Kalendarzu”, który jest realizowany na zlecenie i przy współpracy Polish Community in Ireland przez Studio 4th Floor for Photo. Dowiedzmy się jak wygląda praca z finalistkami oraz jaki pomysł na kalendarz maja jego autorzy czyli Elżbieta Dobrzyńska oraz Włodzimierz Zaworski.

Jak pracuje się Wam z dziewczynami?
Elżbieta Dobrzyńska: Z tego co zauważyliśmy to piękne i młode dziewczyny z apetytem na życie. Indywidualistki poszukujące lub dążące już obraną przez siebie drogą. Praca z nimi to przyjemność wynikająca z samego faktu poznawania nowych ludzi. Ludzi z energią, pełnych pomysłów na siebie i świat. W tej całej gamie charakterów zaczynając od tych nieśmiałych, a kończąc na wystrzałowych odnajdujemy to co najpiękniejsze: inteligentne młode dziewczyny wrażliwe i silne zarazem. Dziewczyny są bardzo otwarte chętne do współpracy, ufne i poddające się naszym wskazówką.

Czy do każdej dziewczyny podchodzicie indywidualnie?
Tak, każda nasza sesja zawsze jest inna, tak jak zawsze inna jest modelka. Do każdej z dziewczyn wręcz należy podchodzić indywidualnie, bo nie tylko różni je wygląd zewnętrzny, ale i charaktery. Każdej z osobna należy przyjrzeć się i podkreślić ich mocne strony, wydobyć to ukryte piękno. Należy pamiętać, że nasze kandydatki to bardzo młode dziewczyny i często to ich pierwszy kontakt z profesjonalną fotografią. To naturalne, że nie każda z nich urodziła się fotomodelką, a wiele z nich jest nieco nieśmiałych. Należy pomóc im odszukać własną drogę ekspresji i wyrazu, tak aby wykonane zdjęcia oddawały ich piękno i osobowość. Oczywiście, że łatwo jest wymagać, ale o wiele większą satysfakcję i fajne efekty daje wskazanie i nakierowanie na właściwą drogę. W trakcie sesji non stop monitorujemy mimikę i układy modelek tak by szybko i sprawnie wybrać te najładniejsze zdjęcia. To oczywiste, że im pewniejsza siebie modelka tym ta praca jest łatwiejsza, a efekty widzimy już na początkowych zdjęciach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.