Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15917 miejsce

Finał New York Festiwal 2016-2017, powinieneś tam być !

Dzisiaj w Łodzi! Zaproszenie na jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych. Finał New York Festiwal 2016-2017– Ogólnopolskiego Festiwalu dla zespołów muzycznych nie posiadających oficjalnie wydanej płyty i nie związanych z żadną wytwórnią

Zapowiada się niezapomniany wieczór w Klubie New York w Łodzi / Fot. https://unsplash.com/ (Srgio Alejandro-Ortiz)Mam zaszczyt zaprosić na jedno z najważniejszych wydarzeń na łódzkiej i ogólnopolskiej scenie muzycznej. Dziś 22 lutego 2017 roku o godzinie 20:00 w Klubie muzycznym NEW YORK w Łodzi odbędzie się Finał New York Festiwal 2016-2017 – Ogólnopolskiego Festiwalu dla zespołów muzycznych nie posiadających oficjalnie wydanej płyty i nie związanych z żadną wytwórnią.

Z nadesłanych zgłoszeń do organizatorów od września 2016 roku najlepsze zespoły prezentowały się na scenie Klubu NEW YORK w Łodzi w trzech kategoriach Rock, Blues, Jazz. Przed nami występy najlepszych, które będą oceniane przez profesjonalne.
Jury Festiwalu: Agnieszka Jaworska (menadżer zespołu Perfect), Jakub Koźba (Power of Trinity), Dominik Witczak (Coma), Tomasz Barszcz (pomysłodawca i twórca Summer Dying Loud), Marcin Tercjak (Radio Łódź), Kinga Dawid ( Fotografia artystyczna „Portrety”), Paweł Pawłowski (Helicam X8), Piotr Chłopaś (Guitar Center), Katarzyna Kowalczyk (Klub NEW YORK, New York Festiwal)

New York posiada styl, który jest obecny tylko w najlepszych klubach muzycznych. Polecam gorąco nie pożałujecie wizyty i zakochacie się w tym miejscu. Miałem przyjemność być uczestnikiem wielu przeglądów, festiwali - jednak ten z racji na miejsce i ekipy Klubu New York jest dla mnie wyjątkowo ważny.
W Klubie mieszczącym się przy ulicy Piotrkowskiej odnajdziemy atmosferę, klimat, rozrywkę ale też nieco pozytywnej psychodelii z dawką humoru i inteligencji w przekazie. Goście Klubu z moich subiektywnych obserwacji i zebranych opinii mogą liczyć na jakość i świeżość… Proszę sprawdźcie moją opinię i odwiedźcie dziś KLUB NEW YORK sami !


http://www.newyork.net.pl/wydarzenia.php?art=585&

zdjęcie:
https://unsplash.com/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.