Facebook Google+ Twitter

Finał programu Top Model został ustawiony?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-12-03 17:09

Prasa i serwisy internetowe donoszą, że zwycięstwo Pauliny Papierskiej w programie "Top Model. Zostań modelką", mogło być wynikiem oszustwa. Jak twierdzą fani konkursu, dowodem na to miał być fakt, że werdykt ogłoszono na stronie internetowej programu już na kilka minut przed jego rozpoczęciem.

Fani Top Model uważają, że przedwczesne ogłoszenie wyników na stronie programu, jest dowodem na to, że zwyciężczyni była z góry ustalona. Było o co walczyć - główną nagrodą w programie jest międzynarodowy kontrakt z agencją modelek Next, kontrakt z firmą Max Factor i sesja zdjęciowa do czasopisma "Glamour". W finale rywalizowały trzy dziewczyny: 19-letnia Paulina Papierska, 19-letnia Ania Piszczałka i 20-letnia Aleksandra Kuligowska.

Głosami widzów wygrała Paulina Papierska ze Zbąszynka w województwie lubuskim. Widzowie, którzy dopatrują się oszustwa, nie wzięli zapewne pod uwagę faktu, że producenci programu mieli zapewne przygotowane trzy wersje artykułów na stronę internetową, w zależności od tego, kto wygra.

CZYTAJ TAKŻE:
Finał "Top Model". Paulina Papierska wygrała program.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

pali
  • pali
  • 09.02.2011 12:33

Paulina mnie wkurza.

Komentarz został ukrytyrozwiń
moniczka
  • moniczka
  • 09.02.2011 12:32

Ola powinna wygrać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nati
  • nati
  • 09.02.2011 12:28

Paulina w ogóle nie umie muwić po angielsku. Jak wygrała ten program? Kiedy na nią patrzę to słabo mi się robi. Każde z jej zdjęć przyprawiało mnie o mdłości. Ona jest brzydka.
Myślę że wszyscy szybko zapomną o jej wygranej. Według mnie powinna wygrać Ola.
Stara śmierdząca koza jest ładniejsza od tej Pauliny. Paulina zdecydowanie nie nadaje się na modelkę.
Ta Paulina jest okropna. A Ola jest zupełnie inna.Jestem wściekła na
wszystkich którzy na Paulinę zagłosowali. Ola to co innego, jest lepsza, lepsza i jeszcze raz lepsza. Nie lubię Pauliny zwyciężczyni programu top model.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nati
  • nati
  • 09.02.2011 12:00

Paulina nie jest ładna. Nie nadaje się na modelkę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
moniczka
  • moniczka
  • 23.01.2011 16:50

Ola jest super, jest wspaniała, jest niesamowita.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kara
  • kara
  • 23.01.2011 16:34

Ola jest lepsza niż Paulina.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nati
  • nati
  • 23.01.2011 16:32

Paulina jest okropna. Jak to się stało że wygrała. Ola jest od niej ładniejsza. Nie powinni tej wielce Pauliny przyjmować do programu. Już zombi się bardziej nadaje na modelkę. Ola zdecydowanie powinna wygrać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
martusia
  • martusia
  • 23.01.2011 16:17

Paulina wygrała a jestem zła:( :( :(

Komentarz został ukrytyrozwiń
dora
  • dora
  • 23.01.2011 16:14

Ola powinna wygrać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
pali
  • pali
  • 23.01.2011 16:04

Ola jest super. A Paulina to muł. Niby jakim cudem wygrała program.