Facebook Google+ Twitter

Finał Toyo Drift Cup 2010 w ten weekend w Poznaniu

Już 2 października na poznański tor przyjadą najlepsi w Polsce specjaliści od pokonywania zakrętów w kontrolowanym poślizgu. Wszystko po to aby rywalizować o tytuł Mistrza Polski Toyo Drift Cup 2010.

Toyo Drift Cup 2010. Fot. Wojciech Grzesiak / Fot. Wojciech GrzesiakW najbliższy weekend na poznańskim torze zagoszczą najlepsi drifterzy z całej Polski. Zawodnicy stoczą ostatni bój w ramach Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski.

Gościem specjalnym imprezy będzie Luke Fink, który obecnie jest uznawany za jednego z najlepszych drifterów na świecie. Swoją karierę zaczynał w serii Drift Australia, a w 2008 roku Luke Fink. Fot. Polska Federacja Driftingu / Fot. Polska Federacja Driftinguwziął udział w Red Bull Drifting World Championship. Rok później udało mu się wygrać na swoim podwórku w Australii, a w tym sezonie okazał się być najlepszy w brytyjskim JDM Allstars. Na ostatniej rundzie Toyo Drift Cup 2010 Luke będzie rywalizował z naszymi zawodnikami w Nissanie 200SX, który powstał dzięki jednemu ze sponsorów cyklu - firmie Piloti. Pierwsze testy samochodu odbyły się już na torze kartingowym w Lublinie.

W przerwach odbędą się pokazy dla publiczności, a oprócz tego chętni będą mogli wykupić Drift Taxi i przejechać się po torze na fotelu pasażera... oczywiście bokiem.

Więcej informacji można znaleźć na stronach Polskiej Federacji Driftingu oraz Automobilklubu Wielkopolski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.