Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22655 miejsce

Finał wiosennego sezonu „Dzięki Bogu już weekend”!

Zapraszamy na pełen niespodzianek wieczór dobrego humoru! W piątek, 23 maja, o godz. 21:45 startuje w TVP2 najlepszy kabaretowy show na żywo: „Dzięki Bogu już weekend” - uroczysty finał wiosennej serii!

 / Fot. Piotr SzablińskiZapraszamy na pełen niespodzianek wieczór dobrego humoru! W piątek, 23 maja, o godz. 21:45 startuje w TVP2 najlepszy kabaretowy show na żywo: „Dzięki Bogu już weekend” - uroczysty finał wiosennej serii!

Gospodarzem odcinka będzie Formacja Chatelet. Program zapowiada się wyjątkowo! Odbędzie się w nim wielka premiera realizowanego przez cały sezon dokumentu o „Dzięki Bogu już weekend”! Wreszcie poznamy efekty kilkumiesięcznej pracy ekipy reporterskiej, czyli Panny Basi, Pana Mietka i Producenta.

Obok Formacji Chatelet na scenie pojawią się: Marcin Daniec, Katarzyna Pakosińska i zespół Leszcze, kabaret K2, Bilguun Ariunbaatar i Kacper Ruciński!

Będziemy mogli przyjrzeć się castingowi do filmu „Wałęsa pogromca wampirów” i zobaczyć, jak zachowuje się typowy facet w hipermarkecie budowlanym. Oprócz błyskotliwych monologów, przewrotnych skeczy i dowcipnych piosenek w programie również… pokaz hipnozy i taniec na rurze! A także cała masa niespodzianek dla widzów na widowni oraz przed telewizorami.

Zapraszamy w piątek o godz. 21:45 do TVP2.
Można usiąść wygodnie w fotelu i oglądać, ale najlepiej jest przyjść na widownię i śmiać się wspólnie z innymi.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.